gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ege - Sonsuza Dek Sevildiğini Bil Yeter

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Gözlerim görmez ellerim tutmaz olmuş Anılarla yaşamak ayrılıktanda zormuş Söylenen her şarkı
    Bana seni anlatırken
    Sen sonsuza dek sevildiğini bil yeter
    Kader böyleymiş meğer
    Sonumuz ayrılıkmış
    Bunca zamandır yaşanan
    Sadece rüyaymış
    İşte geldi sevgilim
    Uyanma vakti artık
    Küçük birer kelepçeymiş ellerimizi bağlayan
    Belki bir dokunuştu seni vazgeçilmez kılan
    Şu garip yüreğimde
    Yalnız yalnız sen varsın inan

Ege - Sonsuza Dek Sevildiğini Bil Yeter konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...Bunu BiL Yeter..

...Bunu BiL Yeter..

Tukenıyor artık cumlelerım.. Gıdısınden berı yazıdgım onca kelıme benı terk edıyor. Tıpkı senın gıbı... Oysa hece hece, harf harf seni anlatmak vardı... Yenı sevdalılara, yeni aşıklara... Örnek olmaıydın sen, yol göstermeliydin. Senin gibi bırını anlatmak olmalıydı benim görevim... Ama bak bıtıyor dedım ya artık cümlelerim. Tukenıyor kelimeler ve tüm heceler... Senin gibi onlarda beni terk...
  2. Ege - Sevildiğini Bil Yeter

Ege - Sevildiğini Bil Yeter

Gözlerim görmez ellerim tutmaz olmuş Anılarla yaşamak ayrılıktanda zormuş Söylenen her şarkı Bana seni anlatırken Sen sonsuza dek sevildiğini bil yeter Kader böyleymiş meğer Sonumuz ayrılıkmış Bunca zamandır yaşanan Sadece rüyaymış İşte geldi sevgilim Uyanma vakti artık Sen sonsuza dek sevildiğini bil yeter Küçük birer kelepçeymiş ellerimizi bağlayan Belki bir dokunuştu seni vazgeçilmez kılan...
  3. Ege - Düşmanım Bile Olamazsın

Ege - Düşmanım Bile Olamazsın

Öfkem sana değil sadece kendime Bilmem nasıl soktum seni yüreğime Değil yüreğimi almak Selam vermek hataymış Ne cezam varmış çekecek Çekip gitsem aldırmam Sevmiyorum dersem yıkılmam Nasıl nasıl yaptım Nasıl nasıl aldattın Sen benim düşmanım bile olamazsın Bırak dost kalmayı Sen benim adımı bile anamazsın Bırak dost kalmayı Neydi bende olmayıp onda bulduğun Neydi bende yaşayıp kurduğun En...
  4. Birgün gitsen bile hatıran yeter...

Birgün gitsen bile hatıran yeter...

Kıvrandığım gecelerin gözyaşlarıma kattığı rengi bilemezsin sen... senden gelen acının dahi beni nasıl mutlu ettiğini anlatamam sana... Sana anlatabileceğim tek şey aşkımdır ama belki kelimeler kifayetsiz kalır ona!! gidişine ayarladığım gözyaşlarımın akışını.. sen her gittiğinde daha bir coşkuyla akıyorlar çünkü seni o zaman daha çok hissediyorum.. daha çok içimi yakıyor.. varlığın...
  5. Yeter  yaşamak bile istemiyorummmm artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Yeter yaşamak bile istemiyorummmm artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

yA yeter artık bıktım şu eşimin ailesinden ya artıkkkk dayanacak gücüm kalmadı nedir bunlardan çektiğimm bizim düğünden önce ödenmemiş bir sürü faturalarıııı var ve suyumuzu kestilerrrr elektriğide kesmeye gelmişler bugün nedir bu ya evimizde üç gündür su yok yıkanamıyoruzzz.Bütün borçları üstümüze yıktılarrr geçmiş faturalarını da siz ödeyeceksiniz diyorlar.Paramız yetmiyorrr banka borçlarını...

Sayfayı Paylaş