gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

eğer kuru bir cilt tipine sahipseniz bir önerim var

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Bir adet muzu soyup kasede ezin. 1 çay kaşığı bal ve badem yağını ezilmiş muza ekleyip karıştırın. Karışımı, ince bir tabaka halinde yüzünüze sürüp gerilme hissedinceye kadar 4-5 dakika bekletin. Ilık su ile yıkayıp temizleyin. :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kuru cildi olan ben için ve benim gibiler için sonsuz teşekkür ederim :D Deniyeceğim :)

3. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    benimde kuru bir cildim var fırsat bulduğumda deniycem teşekkür ederim

eğer kuru bir cilt tipine sahipseniz bir önerim var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eğer küçük, stüdyo tipi bir eviniz varsa işte size fikirler

Eğer küçük, stüdyo tipi bir eviniz varsa işte size fikirler

Küçük ve dar alanlarda yerleşim her zaman için daha çok özen gerektirir.Hem pratik hem de işlevsel fikirler geliştirmek, aradığınız şeyleri yerli yerinde bulmak ve düzeni sürekli olarak korumak için birkaç yaratıcı ipucu size ışık tutabilir. Eğer dar bir yaşam alanınız varsa… Eğer stüdyo tipi bir evde yaşıamaktaysanız ve yaşam alanınızın bir köşesi aynı zamanda yatak odanızsa, dörtkenarı...
  2. nasıl bir cilt tipiniz var.. kendi yöntemelrinizle öğrenme tekniği!!

nasıl bir cilt tipiniz var.. kendi yöntemelrinizle öğrenme tekniği!!

Cildimizin bakımı için kullanacağımız gerekli ürün ve malzemeler cildin türüne bağlıdır. Cildilmizin türünü yapacağımız küçük ve basit işlemle kolayca anlayabiliriz. 1 Yüzünüzü temizleyip kurulayın. Yüzünüzü örtecek büyüklükte bir kağıt mendilin tek katı ya da mendil büyüklüğünde pelür kağıdını yüzünüze kapatın. Parmak uçlarınızla yüzün her tarafında hafif baskı yaparak elinizi gezdirin....
  3. bir önerim var!!!

bir önerim var!!!

öncelikle merhaba herkese, bir oyun konusunda öneride bulunmak istiyorum. bahsettiğim oyun konuya en çok konu yükleme oyunu belirli günler ayarlansın adminler veya yöneticiler tarafından bu oyunla ilgilenecek olan yöneticiler gruplar hazırlasın . her gece olmasa da iki günde bir iki kişi arasında bu oyun yapılsın.. bu kişilere zaman verilsin önceden belirli bir saat kararlaştırsınlar. sonra...
  4. Bir önerim var !!!

Bir önerim var !!!

Sevgili Adminlerim ve Sadmin acaba siteye sadece Siirler icin bi bölüm acilsa olurmu bir yildir siteye üyeyim varsa ben hala o yeri bulamadim :D:D:D Ünlü sairlerimizin Siirlerini paylasabilecegimiz bi yer olsa mesela sadece..... Böyle birsey mümkün olursa sevinirim :) Simiden tüm yetkililere tsklerimi iletiyorum....

Sayfayı Paylaş