gebe
  1. papatya_baharında

papatya_baharında Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Ekoderm Sivilce Akne kremi ile pürüzsüz bir cilt

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında papatya_baharında tarafından paylaşıldı.

ekoderm sivilce akne kremi pürüzsüz bir cilt için krem Dönemsel olarak veya duygusal değişikliklerde sürekli karşımıza çıkan, yağlı ciltlerin sürekli problemi olan sivilce ve akneleri cildin yağ dengesini sağlayarak çözmek gerekir. Akne ve sivilcelerin deri altı enfeksiyonuna dönüşmesi ancak doğru müdahele yapılarak engellenebilir.
    Yağlı ciltlerde, akne ve sivilceli ciltlerde kurutmaya yardımcı ve dengeleyicidir. Deri altı enfeksiyonları gidermeye destek ve iyi bir bitkisel antiseptik yardımcı üründür. Lavanta, oğul otu ve karabaş otunun yatıştırıcı, mikrop kırıcı etkisine sahiptir. Yüksek E vitamini içerir.

İçeriği: Lavanta, karabaş otu esansları, buğday tohum yağı, jojoba yağı, mineral oil, oleik asit, linoleik asit, organik asit, antiseptik, antihistaminik, aqua ve A-D-E vitaminleri içerir. PH=5.5

İzinsiz Reklam Yapmak Yasaktır!!!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Ağustos 2011
Ekoderm Sivilce Akne kremi ile pürüzsüz bir cilt konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sİvİlce (akne)

Sİvİlce (akne)

benzil peroksit yumurta sivilce yaparmı yumurta sivilce en iyi akne ilacı portakal yaparmı Sivilce, derideki yağ beslerinin aşırı aktif olmasından kaynaklanan bir durumdur ve genellikle ergenlik dönemindeki artmış hormonal durumdan kaynaklanır. Yüz, omuz ve sırt derisinde gözlenen en sık rahatsızlıktır. Erkeklerde kızlardan daha kötü bir tablo meydana gelir. Enfeksiyon sık oalrak gözlenen...
  2. Sivilce,Akne ve Lekeleri Gidermek İçin Arab Kızı Kremi

Sivilce,Akne ve Lekeleri Gidermek İçin Arab Kızı Kremi

pembe arap kızı kremi arap kızı kremi çeşitleri renkleri kreminin çeşitleri Arkadaşlar, benimde cildimde bazen sivilceler meydana geliyor .Doktora falan gittim ama bir fayda göremedim, bir kaç tane olsada insanı tedirgin ediyor bu durum..Ama bir arkadaşımın tavsiyesiyle ARAB KIZI kremini denedim.Bir hafttada gözle görülür şekilde sivilceler kayboldu.Kuzenim kullanıyordu lekeleri için bir ay...
  3. Akne kremi

Akne kremi

Fiyatı 40 tl internettende sipariş verebiliyorsunuz sorunu olanlar için (: Akne Plus Krem Sivilceleri en az seviyeye indirmek ve yenilerinin oluşmasını engellemek için geliştirilmiş bir üründür. Düzenli kullanarak daha sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Kullanım Şekli : Cildinizi Suna Dumankaya Cilt Temizleme Köpüğü ile temizledikten sonra tüm yüzünüze ince bir tabaka...
  4. Pürüzsüz bir cilt için besinler

Pürüzsüz bir cilt için besinler

pürüzsüz bir cilt, için, besinler, cildi pürüzsüzleştiren bilgiler burada arkadaşlar. Cildinizi pürüzsüz kılacak besinler hangileriymiş; buyrun burada öğrenelim Melek'ler. Sivilce ve koyu renkli halkalar için koyu yeşil yapraklı bitkiler; Yapılanaraştırmalara göre, ıspanak gibi koyu yeşil yapraklı bitkiler, içerdikleri çinko ve bol miktarda antioksidan sayesinde, sivilcelere karşı iyi...
  5. Sivilce ve Aknelere Çözüm..Cilt Bakım Kitabı..

Sivilce ve Aknelere Çözüm..Cilt Bakım Kitabı..

Aknelerimize çözüm getiremeyen ve aknelerimizin tekrarlamasıyla sonuçlanan tedaviler beni olduğu gibi hepimizi moral olarak çökertmekte. Bunun için birçok tedavi yöntemi araştırmakta ve bunlardan nasıl kurtulacağımızı düşünmekteyiz. Evet arkadaşlar ben size bu konuda 1 hafta içerisinde yüzümüzdeki sivilce ve akneleri büyük oranda yok eden kitaptan bahsedeceğim. Bu kitabın içerisinde doğal...

Sayfayı Paylaş