gebe
  1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

el işi çantam

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

[​IMG] arkadaşlar bu benim el işi çantam kendim ördüm,ben ilk gördüğümde çok beğendim sizde beğenirsiniz umarım...

el işi çantam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. el işi örgü çantalar harika modeller

el işi örgü çantalar harika modeller

el örgü çanta modelleri el örgüsü çanta modelleri elişi örgü elişi çantalar örgüler Sizler için harika ve birbirinden güzel el örgüsü çanta modellerini bir araya getiriyorum dileyen kişiler galeriye inceleyerek bu modellerin daha güzellerini daha büyük bir şekilde görebilirler. 62 44
  2. Çantalarınızı ELinizde Taşıyın Çok Şık El Çantaları

Çantalarınızı ELinizde Taşıyın Çok Şık El Çantaları

El çantaları küçük olabilir ama, artık onlar çok büyük bir trend. İster minicik, ister dev gibi, her model ve tarzdaki el çantaları bu yıl her yerde. Normalde el çantaları akşamları çıkarken yanınıza sadece rujunuzu ve kredi kartınızı aldığınız durumlarda kullanılırdı. Şimdiyse içine cüzdanınızı, cep telefonunuzu ve birkaç küçük şeyi daha alacak kadar büyüyüp günlük hayata hızlı bir giriş...
  3. El işi göz nuru çantalar

El işi göz nuru çantalar

el isi göz nuru el işi göz nuru elişi göznuru ışını oyunu ışını oyunları Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 813x630 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
  4. el çantaları (elinizden eksik olmayacak)

el çantaları (elinizden eksik olmayacak)

el çantaları Abiyelere şıklık katan ve dahada bir gözalıcı olmanızı sağlayan küçük ama görevi büyük ve tamamlayıcı el çantaları çok güzel modeller meleklere özel karşınızda.:):)
  5. Çantanızı Kendi Ellerinizle Yapın İşte El Yapımı Çantalar

Çantanızı Kendi Ellerinizle Yapın İşte El Yapımı Çantalar

el yapımı kumaş çantalar El Yapımı Çantalar El Yapımı Çanta modelleri Sevgili melekler, kendi çantanızı kendi ellerinizle yapmak ister misiniz ? Eğer dikiş dikmek hoşunuza gidiyorsa, el sanatları konusunda yetenekliyim diyorsanız gayet uygun bir maliyetle kendinize çeşit çeşit çantalar dikebilirsiniz. İşte size ilham verebilecek el yapımı kumaş çantalar.. :)

Sayfayı Paylaş