gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

El iziyle çalışan kapı kızlar artık Anahtarı unutma derdine son

Konu, 'İlginç İcatlar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Anahtarımı unuttum ya da kapıyı açmak için gereken şifre neydi derdine son! Sadece parmağınızı göstererek kapınızı açabileceksiniz. Film sahneleri gerçek oldu diyebiliriz. Üstelik 25 tane ayrı parmak izi için hafızası var. Yanılgı ihtimali ise milyonda bir. Fikir çok yeni olmasa da teknoloji oldukça başarılı...

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı ve içeriği güncellenmiştir.

El iziyle çalışan kapı kızlar artık Anahtarı unutma derdine son konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. artık USB derdine son

artık USB derdine son

USB derdine son Artık laptopunuzda "USB port kalmadı, acaba bu flash diski nereye taksam "derdi kalmadı. Kensington adlı bir firmanın geliştirdiği wireless USB hub sayesinde hem kablo derdinden hem de dizüstü bilgisayarınızdaki USB port sıkıntısından kurtuluyorsunuz. Ayıca ürünün ilgi çekici diğer özelliği bir DVI girişine de sahip olması. Bu sayede istediğiniz bir monitörü bu...
  2. Uyanamıyorum derdine son!!!

Uyanamıyorum derdine son!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Anahtarı unutma derdine son

Anahtarı unutma derdine son

Anahtarı unutma derdine son: Ahh ahh şu anahtar unutma meselesi yüzünden her yere bizim evin anahtarını bıraktım en baştada annemlerin evine... Bazen evde unutuyorum bazen de inanın burda sölemekten utanacağım yerlerde.. İnanın kii eşime bazen hak vermemek elde değil.. Bana yakında kendinide bir yerlerde unutacasın.... diyor... Sizlerinde böyle bir sorunu varsa eğer meleklerim iştee bilim...
  4. Aseton Derdine Son!

Aseton Derdine Son!

Her gün giydiğiniz kıyafetin rengine uygun oje sürmek yada ojenizi her gün tazelemek gibi alışkanlıklarınız varsa atık son Sula markasının geliştirdiği bu oje tam size göre demektir. Sula‘nın, sabah sürülüp akşam çıkartılması bakımından makyaj malzemlerine benzettiği Paint & Peel isimli bu yeni nesil ojesi sadece bir gün dayanıyor ve tırnaktan soyularak çıkarılıyor. Çıkartılarken aseton...

Sayfayı Paylaş