gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

El Örgüsü Çelenkler

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: El Örgüsü Çelenkler
    ne kadar güzeller bayıldım emeğine sağlık canım

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Cok tatli gercekten. Emegine saglik

4. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Güzel bayya emek verilmiş fakat benim tarzım değil
    teşekkürler paylaşım için

El Örgüsü Çelenkler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çelenk

Çelenk

Sevinç ve üzüntüye; katı kalpliliğe ve ecnebi adetlerini benimsemeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Çiçek.)Tatlı söz, iltifat duyulacağı anlamına gelir. Kişinin çevresi ile uyum içinde olacağına işaret eder. Ama çelenkin taze ve canlı çiçeklerden yapılmış olması gerekir.Rüyada çelenk görmek kutlama ile yorumlanir. Rüyasinda bir abideye çelenk koydugunu görmek bir isinden dola-yi takdirname...
  2. El örgüsü şal modelleri

El örgüsü şal modelleri

el örgüsü şal modelleri el örgü şal modelleri elörgüsü Bi kaç harika model benden arkadaşlar.
  3. El örgüsü anahtarlık modelleri

El örgüsü anahtarlık modelleri

el yapımı anahtarlık modelleri örgü anahtarlık yapımı örgü modelleri Birbirinden güzel ve şirin örgü anahtarlık modellerini sizler için paylaşıyorum.
  4. El Örgüsü Bebek Ölükleri

El Örgüsü Bebek Ölükleri

El Örgüsü Bebek Önlükleri Bu konu;El örgüsü bebek önlük modelleri hakkında bilgi vermetedir. Sevili melekler bebeklerimiz için çok şık el örgüleri örmeye bayılırız hepimiz. Bebek patikleri hırkaları herşeyleri çok hoş olurlar minicik görüntüleriyle.Ama ben bu örgüleri ilk defa gördüm minik bebişlerimiz için çok şık el örgüsü önlük modelleri örgü dikiş nakış bölümümüzde....
  5. Harika El Örgüsü Şallar El Örgüsü Atkılar

Harika El Örgüsü Şallar El Örgüsü Atkılar

Bu konu; el örgüsü atkılar el örgüsü şallar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bizi hem soğuklardan koruyan hem de şıklığımızı tamamlayan şal ve atkı modelleriyle bu sayfamızda sizlerleyiz. Rengarenk iplerden çeşit çeşit modellerde örerken hem keyifli vakit geçirebileceğiniz hem de palto ve kabanlarınızla hoş bir kombin yapabileceğiniz şal ve atkı modelleri için galerimizi...

Sayfayı Paylaş