gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

El Yapımı Enteresan Anahtarlıklar

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

el yapımı anahtarlık el yapımı anahtarlıklar anahtarlık modelleri kolay
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]Resmi Büyütmek İçin Buraya Tıklayınız. Orjinal Resim 800x438[​IMG]

El Yapımı Enteresan Anahtarlıklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. el yapımı oyuncak bebekler

el yapımı oyuncak bebekler

oyuncak bebek yapımı yöresel bebek yapımı el oyuncaklar yöresel bez oyuncak bez
  2. Enteresan?

Enteresan?

Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı ( tanımıyorum kendisini ve tanımak da istemem bundan sonra) ile yapılmış bir röportajdan bahsedeceğim. Başlığı da "İmam Hatiplere neden kız öğrenci alıyorlar kadın imam yok ki!" Zaten bir kadın karşı çıkabilirdi buna diye gülümsedim alışmışlığın verdiği bir edayla. Bazı alıntılar yapmak istiyorum: "1970'lerden itibaren kızların din eğitimine...
  3. El yapımı öksürük şurubu

El yapımı öksürük şurubu

hamilelikte öksürük şurubu gebelikte öksürük şurubu hamileler icin hamilelikte kullanımı hamile Bir sogani ince ince kiyiyoruz....3 yemek kasigi seker ve 1/8 Su ile karisitirip kisik ateste isıtiyoruz....5 dakika hafifce kaynatiyoruz... 2 - 3 saat bu karisimi beklettikten sonra bir tülbent yardimi ile suyunu cikartiyoruz... Oksürük ve Soguk alginligi icin cok faydali bir surup...
  4. El örgüsü anahtarlık modelleri

El örgüsü anahtarlık modelleri

el yapımı anahtarlık modelleri örgü anahtarlık yapımı örgü modelleri Birbirinden güzel ve şirin örgü anahtarlık modellerini sizler için paylaşıyorum.

Sayfayı Paylaş