gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Elidor yeni saç düzelşetirici şekillendirici serisi

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

elidor saç düzleştirici elidor bukle belirginleştirici saç düzleştirici krem krem şekillendirici nasıl kullanılır elidor saç düzleştirici,Elidor Co-Creations, şekillendiric, kremleri, serisi hakkında bilgiler burada arkadaşlar.

Elidor'un saç düzelştirirken kabarmayı engelleyen ve bukleleri belirgenleştiren, yeni serisi hakkında ki bilgileri bu yazımızda Melek'ler.

Elidor Co-Creations Serisi’nin yenilenen Uzman Düzleştirici Düzleştirme Serisi ve Uzman Bukle Belirginleştirici Serisi sayesinde kururken kabarmayan saçlar rüya olmaktan çıkıyor.
    Kururken Kabarmayan Saçlar İçin Elidor - Elidor Co-Creations Serisi’nin yenilenen Uzman Düzleştirici Düzleştirme Serisi ve Uzman Bukle Belirginleştirici Serisi sayesinde kururken kabarmayan saçlar rüya olmaktan çıkıyor.

Saç bakımının uzman markası Elidor, dünyaca ünlü saç uzmanları Yuko Yamashita ve Ouidad ortaklığında geliştirdiği Uzman Düzleştirme Serisi ve Uzman Bukle Belirginleştirici Serisi ile kadınları, kururken kabarmayan mükemmel saçlara kavuşturuyor. Hem düz, hem de bukleli saçlara sahip kadınlar özelinde geliştirilen iki seri de, saçın kabarmasını engelliyor ve şeklini duştan çıktığı andan itibaren koruyor. Kadınların en büyük saç sorunlarından “söz dinlemeyen saçlar”, Elidor uzmanlığıyla sorun olmaktan çıkıyor ve kadınların kurumaya başladığı andan itibaren belirgin şekilli, söz dinleyen saçlara sahip olmasına olanak sağlıyor.
    Kadınlar, Uzman Düzleştirme Serisi’nin elektriklenmeyi engelleyen saç bakım kremleri sayesinde, kururken elektriklenmeyen saçlara; Uzman Bukle Belirginleştirici Serisi sayesinde ise belirgin buklelere kavuşuyor.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben birşey sormak istiyorum. benim saçlarım dalgalı bende uzman düzleştiriciyi kullanabilir miyim? yoksa herkes kendi saç tipine göre mi kullanıyor?

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya bn denedim olmuyor boşuna deneme bnm saçlarım kabarık kıvırcık kremi sürdükten sonra hiç bir fark yok

4. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    ben bunu kullanıyorum harika. çok memnun kaldım.

5. busr_ckmk

busr_ckmk Forum Okuru

ya kremi sürdükten sonramı düzleştiriyosun saçını yoksa kurutuyomusun

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

elidor

elidoru kullandım çok memnun oldum herkeze tavsiye ediyorum

7. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

hiç iyi degılmıs dıyolar

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben bi erkeğim acaba kullansam bi sıkıntı olurmu benim saçlarımda dalgalı yada başka fikri olan varsa söyleyebilirmi

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben bukle belirginleştirici kullanıyorum ve çok memnunum sadece şampuanla bile gözle görülür değişim oluyor :D

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya ben elidor düzleştirici seri aldım.ama henüz kullanmadım.kullanan varmı acaba ?

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yaa nasl yapılıo bnmki olmuoo cvp yzz

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben anlamadım kuruyken sûrûp snra durlamycazda köpüklümü kalçak

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende kullanıyorum bu serisini ama işe yaramıyor :( yanı öyle yazışdıgı gibi olamıyor nedensee

14. Onur

Onur Forum Okuru

Bende Bir Erkeyim Kullandım;
    Duruladıktan Sonra Saçın Dibine Deydirmeden Sür...
    Sonra Bide Fön Çek Veya Kendisini Kurumaya Bırak
    Gerçekten Sonucu Görüceksin Ben Çok Beyendim...
    Eyer Saçın Dalgalıysa Bnce Kullanmalısın !

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben 6 aydır kullanıyorum bukle belirginleştiriciyi ilk başlarda hiç bi işe yaramıyodu sonra gerçekten çok değişti saçlarım shakiranınkilere benzedi ama ben tüm seriyi kullanıyırum önemli olanda bu sanırım bide banyodan çıkar çıkmaz hemen sürmeniz lazım yoksa saçlarınız koruyunca bi işe yaramıyo haberiniz olsunn

Elidor yeni saç düzelşetirici şekillendirici serisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sony'den Yeni Walkman Serisi

Sony'den Yeni Walkman Serisi

Rengarenk ve cıvıl cıvıl portatif müzik çalarlarını(PMP) tanıtan Sony, yeni modellerinde sürükle - bırak şeklinde parça yükleme gibi kolaylıklar sunuyor. Sony'nin Yeni Zelanda sitesinde bir dizi Walkman sahne aldı. NWZ-E435, NWZ-E436 ve NWZ-E438 adlı bu yeni portatif müzik çalarlar, 2 inç QVGA LCD ekran, FM radyo, Windows Media Player ve iTunes desteğine sahip. Sadece 8,5 mm kalınlığa ve...
  2. Doğal Saç Şekillendirici; Tuzlu Su

Doğal Saç Şekillendirici; Tuzlu Su

okyanus dalgası saç okyanus dalgası saç modeli Tatil dönüşü saçlarınızın nasıl harika göründüğünü ve kendinizi iyi hissettiğinizi hatırlayın. Sizce tuzlu su saçlarınız için gerçekten iyi bir şekillendirici olabilir mi? Şimdilerde ünlülerin kuaförleri saçları şekillendirirken okyanusun tuzlu suyunu tercih ediliyor. Ünlülerin seksi dalgalar ve parlak saçlara sahip olmasının sırrı işte bu tuzlu...
  3. Elidorun Muhteşem Saçlar reklam çekimleri

Elidorun Muhteşem Saçlar reklam çekimleri

Elidorun Muhteşem Saçlar reklam çekimleri Kızlar duyduğum kadarıyla hürrem ve mahidevran elidor reklamalarında oynuyormuş doğrumu acaba bu
  4. Elidor Muhteşem Saçlar Reklam Çekimleri

Elidor Muhteşem Saçlar Reklam Çekimleri

elidor reklam çekimleri 2012 elidor muhteşem saçlar Saç bakım uzmanı Elidor, yeni bir reklam çekimi yaprı melekler :) Çekimlerde son zamanların en reytingli dizisi Muhteşem Yüzyıl oyuncularını oynattı. Detaylar şöyle; Muhteşem Yüzyıl dizisinin sultanları Muhteşem saçlar için kamera karşısına geçti. Muhteşem Yüzyıl'ın Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli, Mahidevran Sultan'ı Nur Fettahoğlu ve...
  5. Saç Şekillendiricilerle İlgili Bilmeniz Gerekenler!

Saç Şekillendiricilerle İlgili Bilmeniz Gerekenler!

saç şekillendiriciler, saç şekillendiricilerle ilgili, saç şekillendirici Sevgili melekler, saç şekillendirmede en çok kullanılan aletler saç şekillendiriciler. Pratikliği ve kolay ulaşılabilirliği sebebiyle hemen herkesin evinde bulunan saç şekillendiriciler tam bir kurtarıcı durumundadır. Sık sık yapılan düz fön için insanı kuaför zahmetinden kurtaran ve çok kullanılan saç...

Sayfayı Paylaş