gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Ellere Haram Bana Haktın Sen

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

niran ünsal bana haktın sen niran ünsal haktın sen ellere haram bana ellere haram baktın
    кιумєт νєя∂ιм, нüямєт єттιм уαя вιℓ∂ιм

вυ вє∂єη∂є ¢αη тαѕιякєη

вєη кυятυℓѕαм αѕктαη кαℓρ кυятυℓмαz

ѕєν∂αмι уüяєgιη∂єη αттιη ѕєη

уαѕαѕαмα öℓѕєм∂є ƒαякєтмєz

вυη∂αη ѕσηяα

niran ünsal- gectim dünya hevesinden

2. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ellere Haram Bana Haktın Sen
    çok güzel emeğine sağlık...

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

çok severim niran ünsal şarkılarını ve sesini çok güzel olmuş canım emeğine sağlık:)

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım çok hoş

Ellere Haram Bana Haktın Sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tevfik El-Hakim

Tevfik El-Hakim

Tevfik El-Hakim (1898 - 1987) Mısır'ın ünlü sanatkârı Tevfik el-Hakim, Arap Edebiyatı'nın en önde gelen ve en etkileyici yazarlarından biri sayılmaktadır. El-Hakim'in, Arap -özellikle de Mısır- kültürünün yanı sıra Batı tiyatrosunu da yakından tanımış olması, ona Arap Edebiyatı ile Çağdaş Dünya Edebiyatı arasında köprü vazifesi gören geniş bir perspektif kazandırmıştır. Tevfik...
  2. Rafet El Roman - Bana Sen Lazımsın

Rafet El Roman - Bana Sen Lazımsın

Ne güz, ne güller ister Bu kalp bir sende titrer Yak hadi durma Senin bu küller Ne yazı, ne kışı bekler Bu kalp bir seni özler Vur hadi durma Senin bu izler Bana sen lazımsın Teselli aramak zor gelir Giden sevgili arkasından Yürek paramparça bir halde Bedenim darmadağın Giderken dökülen göz yaşlarım Ne ilk, ne son Sadece zamansız yaşandı her şey Anladım, sana geç kaldı bu ömür Darmaduman...
  3. Ben sana....Sen bana....

Ben sana....Sen bana....

Ben sana sevmenin ne demek olduğunu öğrettim, sende bana seni sevmenin ne kadar yanLış oLduğunu . . Şimdi sıRada gitmek vaR . . yüReğimde kaLan emanet sevgini vererek çıkacağım hayatından . . ve nasıL girdiysem yaLan gözLerine öyLece akıp gideceğim. . bir kaç damLa gözyaşıyLa birLikte yanakLarından süzüLüp dudakLarında son buLacağım hani her şeyin başladığı yerde? şimdi sırada...
  4. sen bana aitsin

sen bana aitsin

sen bana aitsin sen bana aitsin sözleri Bir yara bir ömrü her gün nasıl kanatır... Sen yarammışsın ve ben o yarayla yaşamışım yıllarca... Önemsiz olacağı düşünülüp kaçılan bir söz bir tek cümle sonradan ne kadar acı verebiliyormuş... Ben her gün işte böyle can acısıyla gözlerimi açıyorum,gecelere kadarda yaramı sarmaya çalışıyorum... Meğer ben seni, ne kadar içime...

Sayfayı Paylaş