gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ellerinizi kullanın, evinizi güzelleştirin

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ellerinizi kullanın, evinizi güzelleştirin Evinizi güzelleştirmek için milyonlarca para harcamanıza gerek yok, evdeki gereksiz eşyaları kullanarak küçük aksesuarlar yapabilir yeni yıla yeni eşyalarla girebilirsiniz.
    Marketten aldım bir tane
    Kış mevsiminin ve yılbaşının vazgeçilmez meyvelerinden nar için eve gelip bin tane olmanın dışında başka alternatif de var. Kırtasiyelerden alacağınız parlak jelatin kağıtları sürfile makası ile keserek, mumlarla beraber narın yüzeyinde açacağınız küçük bir kratere yerleştirin.

Saklambaç
    Özellikle yılbaşı gecesi gizli ışıklandırma yapmak isteyenler kretuarları hazırlayın. T-light mumları sprey yapıştırıcı ile toz simle kaplayın. Kırtasiyeci amcadan edineceğiniz boş kartpostalların da ister tek ister çift yüzeyini mumun görünebileceği şekilde kesin ve romantizmi Cartland kitaplarının dışına taşıyın.

İnşaat sahasıdır ama girilir
    Minimal minimal yaşayanlar için ayrıntıdan arındırılmış bir yılbaşı köşesi. Yapı marketlerde satılan gazbetonlar ve geçmişteki elektrik kesintilerinde elimizden düşürmediğimiz kalem mumlar bir araya geldiğinde ortaya hem mistik hem de modern bir görüntü ortaya çıkıyor.

Türkçe altyazılı
    Bir dönem fırtına gibi esen ve herkesi evlere hapseden scrabble oyununu bugünlerde sapasağlam taşımayan ve bazı harfleri kaybettiğinde oyunu kaldırıp bir köşeye koyanları düşünmeye davet ediyorum. Kalan harfleri saklama kutularına isimler vererek kullanmaya ne dersiniz?

Uzun hikaye
    Nokta ışıklara yapmadığımız kalmadı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Eski film kutularını kucaklıyoruz bu kez. Kutuları alt kısımlarından delerek ışıklı kısımlara yerleştirin. Yansıma görmek isteyenler kutuların içini dore-lame pullarla doldurabilir ve bir sonraki sıkılma nöbetine kadar huzur içinde seyredebilirler.

Ellerinizi kullanın, evinizi güzelleştirin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cebinize dokunmadan evinizi güzelleştirin

Cebinize dokunmadan evinizi güzelleştirin

evinizi güzelleştirin evimi güzelleştirmek istiyorum evimi nasıl güzelleştiririm nasıl güzelleştirebilirim evini güzelleştir Evdeki eşyalarınızı atmadan ya da elinizi cüzdanınıza götürmeden önce şu pratik çözümlere bir göz atın deriz... Çok Cola’y Cola kutularını içtikten sonra büküp bir şutla çöpe atanlardansanız bildiklerinizi unutun. Boş cola kutularınızı küçük birer saksı...
  2. Evinizi kendi ellerinizle güzelleştirin

Evinizi kendi ellerinizle güzelleştirin

Evinizi kendi ellerinizle güzelleştirin Evinizi ufak tefek değişikliklerle hem daha güzel hem de daha modern gösterebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ufak püf noktalarını gözden kaçırmamak ve yeteneğinizi kullanmak. Karton sineklik Diyelim ki hem sineklerden hem de eski sinekliğinmizden bıktınız size önerimiz hemen en yakın kırtasiyeye koşun ve farklı renklerde kartonlar alın. Daha sonra bu...
  3. Evinizde Yaz Renkleri Kullanın

Evinizde Yaz Renkleri Kullanın

Evinizde Yaz Renkleri Kullanın...
  4. evinizi mudo biblolarla güzelleştirin

evinizi mudo biblolarla güzelleştirin

dogru aksesuarlarla tamamlanmış bir ev gibisi yoktur. sadece eşyaları aldık bitti oldu degil iş:) asıl önemli nokta diğer ürünlerde kişinin zevkine göre dekoratif biblolar,tablolar vs.. mudo'dan yine çok şık çok dekoratif ürünlerle sizde evinizi dekore edebilirsiniz önce modelleri görelim...
  5. Dana postu kullanın, evinize hava katın

Dana postu kullanın, evinize hava katın

Ben pek halı sevmem o yüzden evimin halıları küçük. Salona da modern duran dana postu istedim. Eşim sağolsun kırmadı beni dolaşmadığımız halıcı kalmadı. Aldık, eve getirdik inanın salonuma hiç yakışmadı. Apar topar geri iade ettim. Modern halı modellerinden bir halı seçtim onu aldık. Sizde benim gibi dana postu seviyorsanız fikriniz olsun meleklerim.

Sayfayı Paylaş