Elma yağı nelere iyi gelir hangi hastalıklardan korur?

• Konbuyu başlatan Mugeanlihayramii
  • Başlangıç tarihi
M

Mugeanlihayramii

Forum Okuru
Elma yağı nelere iyi gelir hangi hastalıklardan korur?

Elma yağı neye iyi gelir melek kadınlar kulübü elma yağı neye yarar forum'da.​

Arkadaşlar elma yağını çok öneriyorlar hem bebeklerde gaz giderici olduğunu duydum ama başka hangi tür hastalıklardan korunmak için ise yarar? Bir de saçlardaki kepekler için de iyi gelir mi elma yağı? Bir tatlı elma yağı bir de acısı varmış hangisini kullanmak gerekir? Elma yağı neye iyi gelir bunun cevabını istiyorum sizden bir de havaların soğumasiyla buna daha çok ihtiyacımız olacak gibi sanki?

Merhabalar
Soğukların artmasıyla grip soğuk algınlığı gibi hastalıklarda aldı başını yürüdü haliyle ilaçtan ziyade daha çok bitkisel şeylere yönelmeye çalışıyoruz bunlardan birisi de elma aslında elma çok faydalı özellikle ben elmayı çocuklarım da öksürük olduğu zaman tarçınla ve karanfil ile kaynatıp içiriyorum bayağı faydası oluyor elma yağı neye iyi gelir diye soracak olursanız son dönemlerin en etkili ve en çok kullanılan bitkisel kaynaklarından birisi elmaya ben de tatlı elma yağını çocuklarıma küçükken kullandım kızlarım da gaz sorunu çok olduğu için elma yağını önerdiler ve bayağı faydasını gördüm diyebilirim elma yağı aynı zamanda antibakteriyel ve mikrop ve bakterilere karşı koruyucudur yine hücrelerin yenilenmesini sağlarken cildi her şeyden korur. Kepeğe karşı iyi geliyor mu bilmiyorum ama saçlara iyi geldiği söyleniyor ama direkt olarak kullanmak saç derinizi yakabilir su ile seyrelterek deneyebilirsiniz ama yine de bir dermatoloğa sormanız da fayda var. Elma yağını topuklarınızı altına masaj yaparak uygulayabilirsiniz.damlatarak seyrelterek kullanmayı deneyin. Aşağıda verdiğim linkten "tatlı elma yağının faydaları"nı da inceleyebilirsiniz dilerseniz.

Geri