gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Elvis Presley, İngiltere listelerinde bir numara

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

“Rock’n Roll’un Kralı” olarak anılan efsanevi şarkıcı Elvis Presley, ölümünün 30. yıldönümünde İngiltere pop müzik listelerinde yeniden ilk sıraya çıkarak, tacını korudu.
    LONDRA - Elvis’in türlü şarkılarının derlemesi olan “Kral” isimli albüm, bu hafta Londralı şarkıcı Kate Nash’ı birincilikten ederek ilk sıraya yerleşti. Elvis’in bu hafta ilk 10’daki tek yeni şarkıcı olduğu bildirildi.

Elvis Presley, İngiltere listelerinde bir numara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elvis Presley ( 08.01.1935)- (16.08.1977)

Elvis Presley ( 08.01.1935)- (16.08.1977)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Elvis Presley

Elvis Presley

Elvis Presley (1935 - 1977) Elvis Aaron Presley, 8 Ocak 1935’de Missisippi’de doğdu. Çocukluğu boyunca Pentecostal Kilise Korosu'nda şarkı söyledi. 1948 yılında ailesi Memphis’e yerleşti. Blues ve caz müzikle tanışması ve bu müzik türlerine ilgi duyması onu şarkı söylemeye itti. 1953 yılında liseden mezun olduğunda, daha 18 yaşındayken müzik firmalarının kapısını aşındırmaya başlamıştı....
  3. Bir Kalemle 25 Numara

Bir Kalemle 25 Numara

geçici dövme kalemi kalem numaraları Meleklerim çoğumuz göz kalemini sadece gözlerimizin çevresinde kullanırız adı üstünde göz kalemi:)Fakat bir göz kaleminin tek bir görevi yok..Sizin için göz kaleminin görevini bir başlık altında topladım.Gelin beraber bakalım göz kalemi ile neler yapılabiliyormuş.. 1-Kaşlarının daha kalın ve belirgin görünmesini istiyorsan göz kalemini kaş kalemi...
  4. İngiltere Para Birimi Nedir

İngiltere Para Birimi Nedir

İngiltere Para Birimi Nedir Arkadaşlar ben biliyordum ama unuttum bu yüzden de size sorim istedim İngiltere Para Birimi Nedir
  5. Elvis Presley FBI Ajanı mıydı?

Elvis Presley FBI Ajanı mıydı?

elvis presley, elvis presley haberleri, elvis presley kim Sevgili melekler, gün geçmiyor ki, sanat dünyasına mal olmuş ve genç yaşta bu dünyadan göçüp gitmiş insanlar için türlü türlü iddialar ortaya atılmasın. Yine böyle bir iddia ortalığı karıştırdı. Rock'n Roll'un krali, efsane isim Elvis Presley'in aslında bir FBI ajanı olduğu idda edildi! Radikal'in haberine göre, iddiaların...

Sayfayı Paylaş