gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Emekli Yaş Hesaplama Tablosu Kaç Yaşında Emekli Olurum

Konu, 'Ssk Sorgulama' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ssk Emeklilik yaş hesaplama tablosu kaç yaşında kaç gün prim ödeyerek emekli olurum ? Türkiye’de her gelen yönetim ve hükümet gerek oy almak gerekse şirin görünmek adına bir çok kanun çıkartmış buna göre biz vatandaşların da kafası karıştıkça karışmıştır. Yani örneğin hep 5 bin prim gün sayısı ve 25 yıl sigortalılık işte emekli olunacak tarih te 60 olsaydı kimsenin kafası karışmaz ve bu tür hesaplamalara bakmak zorunda kalmazdı.

Şimdi TCEMEKLİSORGULAMA.COM olarak sizler için güzel bir hesaplama tablosu ayarlıyoruz. Bu Tabloda Erkek ve Kadınlar için hangi yıllar arasında ne kadar prim ödeme gün sayısı ve ne kadar sigortalılık süresinde emekli olunacağı ile ilgili kanuna dayanarak net bilgiler edinebileceksiniz.

Aşağıda bulunan tablo yardımı ile tarihler arasında seçim yaparak kaç yılda kaç yaşınızda ve kaç gün prim ödeyerek emekli olacağınızı öğrenebilirsiniz.

YILLARA GÖRE EMEKLİLİK YAŞ VE PRİM ÖDEME TABLOSU HESAPLAMASI

Aşağıda bulunan tablodan da net olarak nezaman emekli olabileceğinizi sorgulayabilirsiniz. Güvenle kullanabilirsiniz bilgiler SGK.GOV.TR sitesi üzerinden çekilmektedir.

KAÇ YAŞINDA EMEKLİ OLACAĞIM EMEKLİ YAŞ TABLOSU İÇİN >>>TIKLAYINIZ

Emekli Yaş Hesaplama Tablosu Kaç Yaşında Emekli Olurum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3 yaşındaki çocuk nasıl emekli olur...

3 yaşındaki çocuk nasıl emekli olur...

15 yaşından küçüklerin sigortalı yapılamadığı ülkemizde, '3 yaşındaki çocuklar emekliliğe şimdiden nasıl adım atar;' diyorsanız, Akşam yazarı Ali Tezel'e mutlaka kulak verin... 15 yaşındaki çocuklara sigorta yapmanın yasak olduğu yasalarla 3-5 yaşındaki çocukların nasıl sigortalı yapılması gerektiğinin inceliğini, Sosyal Sigortalar Kanunu'na dayandırarak söyleyen Akşam yazarı Ali Tezel,...
  2. Bireysel emeklilikle 56 yaşında emekli olabilirsiniz

Bireysel emeklilikle 56 yaşında emekli olabilirsiniz

Son günlerde toplumun en önemli gündem maddelerinden biri yeni çıkan Sosyal Güvenlik Yasası. Emeklilik yaşını 65'e atan ve aylık bağlama oranını düşüren yasa birçok insanı yeni arayışlara itiyor. Zaten yasa çıkmadan önceki son günlerde eski yasadan faydalanabilmek adına sosyal güvenlik kurumları önünde metrelerce uzayan kuyruklar da bunun en önemli kanıtı. Elinde imkanı olan yeni yasaya...
  3. Yeni sosyal güvenlik sistemine göre kadınlar kaç yaşında emekli olacak?

Yeni sosyal güvenlik sistemine göre kadınlar kaç yaşında emekli olacak?

kaç yaşında emekli olunur kaç günde emekli olunur kadınlar yaşında olur yılda senede Sevgili Meleklerim yeni ssk yasalarına göre emekliliğinizin yaşı ne olacak ? Uzman Ali Tezel'in anlatımıyla... pdPPP0Np3xZ
  4. Emekli Aylığı Ve İkramiye Hesaplama

Emekli Aylığı Ve İkramiye Hesaplama

emeklilik ikramiyesi hesaplama emekli ikramiyesi hesaplama emekli ikramiyem ne kadar nasıl hesaplanır aylığı ve ikramiye Emekli aylığı ve ikramiyeyi alacakmıyız, peki alacaksak bunun hesabı nasıl yapılıyor yada kaç para alacağız diye merak eden değerli üyelerimiz ve misafirlerimiz için linki veriyoruz arkadaşlarım. Aşağıdaki linke tıklayınız. BURADAN
  5. Emekli olurken yaş tahsisi varsa değerlendirilmez

Emekli olurken yaş tahsisi varsa değerlendirilmez

yaş tahsisi emeklilikte yaş tahsisi Arkadaşlar ben bu konu ile ilgili bir yargıtay kararı buldum ve ekliyorum.. İlk işe giriş tarihinizden sonraki yapacak olduğunuz yaş tahsisleri emeklilik durumunuzu etkilemeyecektir. Özellikle büyütme yapıp erken emekli olma yoluna gitmeyi düşünenler boşa uğraşıyorlar.. T.C. YARGITAY HUKUK GENEL KURULU E. 2005/10-70 K. 2005/101 T. 23.2.2005 Davacı,...

Sayfayı Paylaş