gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Emel Müftüoğlu - Gönülden Gönüle

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Topladım eşyayı vurdum yola Bulamadım yolu vardım sana Gönülden gönüle uçtum nafile
    Yerin dolmuyor
    Kucaktan kucaktan düştüm sahile
    Sesin vurmuyor
    Dedim kaç kurtarcanın dinezlere dök
    Çek çıkar kalbini tam yerinden sök
    Faydasız kirpiğin bağrımda ok
    Akıl başta gönül aşkta
    Bana uymuyor

Emel Müftüoğlu - Gönülden Gönüle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Müftüoğlu - Rastgele

Emel Müftüoğlu - Rastgele

Bir gül bıraktım günbatımında suya Gül sereserpe uzandı kuytuya Yüreğim güvercin vakit alaca kara Rastgele dedi gönül hatıralara Feryat feryat geçiyor içimden yıllar İki gözüm iki kara bulutlarda Tenhalarda demleniyor gizli Kırık dokuk sevdalar sırlar Denizim içimde rüzgarımın gülü yok Bir ben seferde başka yolcu yok Yansıdı cama kırmızı bir hüzün Bir güvertede okuldan dönüşün Yüreğim...
  2. Emel Müftüoğlu - Korkuyorum

Emel Müftüoğlu - Korkuyorum

Güneşler bir başka doğuyor neden bu günlerde Geceler bir başka alevleniyor bu şehirde Korkuyorum çocuklar gibi savunmasız ama korkuyorum Yağmurlar yağıyor çöllenmiş yüreğime Bir de kavak yelleri esiyor yalnız gönlümde Aşık mı oluyorum yeniden savunmasız korkuyorum Ah bu başıma gelen nedir bilmiyorum ama çok korkuyorum Kurtar beni tanrım içim yanıyor ona tutuluyorum Kurtar beni bilirsin aşık...
  3. Emel Müftüoğlu - Cesaretsiz Yar

Emel Müftüoğlu - Cesaretsiz Yar

Canıma mı kastın var Beni öldüreceksin yar Ben gümüşüm de altın mı o kadınlar Ağrıma gidiyor ayıptır Günahtır yazıktır Sabrın sonu selamete ne kadar var Vay saman altından su yürüten zalim yar Unuttun mu bende delikanlı sözün var Allahını seversen bari bir haber sal Gel artık iki bayram sonrası beni al A ah cesaretsiz yar İki gözüm değer miydi üç günlük sefaya battın O güzelim ruhunu nasıl...
  4. Emel Müftüoğlu - Ara

Emel Müftüoğlu - Ara

Ara, ara, ara, düşmedi ama, Ezberimde numaran. Yana, yana, yana yakıla aradım, Gece vakti yok sigaram. Bana ne oluyor, sana ne oluyor, Yok ki arayı bulan. Unutuluyor, acıtılıyor, Yok ki aşkı koruyan. Hayır, hayır inanmıyorum, Bu beni son öpüşün olamaz. Durumu ciddiye almıyorum, Yüreğim bunu kaldıramaz.
  5. Emel Müftüoğlu - Ağlar

Emel Müftüoğlu - Ağlar

Bir mum alevi gözlerinde Gözlerim yıldız olur gecelerde Yüreği ıslak bir çocuk gölgesi Yağmur olur düşer pencereme Ağlar ağlar ömrümü çalar Ağlar ağlar gönlümü dağlar Varsın ömrümü çalsın Gülüme diken salsın Varsın gönlümü dağıtsın Gönül kalmasın

Sayfayı Paylaş