gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Emel Sayın - Kız Sen İstanbul'un Neresindensin

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

duruşun andırır asil soyunu hisar, kuruçeşme, sahil boylu mu? arnavutköylü mü ortaköylü mü?
    kız sen istanbul'un neresindensin?

bilmem sözlü müsün, ya nişanlı mı?
    sevgilin yaşlı mı, delikanlı mı?
    emirgan, bebekli, aşiyanlı mı?

başında esen kavak yeli mi?
    gözünden akan aşkın seli mi?
    sarıyer, tarabya, istinyeli mi?

soyun buralı mı, başka yerden mi?
    huyun aşığına küsenlerden mi?
    yeşilköy, florya, bakırköy'den mi?

gülüşün sahte mi, yoksa candan mı?
    bağlarbaşındaki tozlu yoldan mı?
    erenköy, kadıköy, üsküdar'dan mı?

merhametin bahar, yoksa kıştan mı?
    tatlı yanağından, çatık kaştan mı?
    esentepe, yıldız, beşiktaş'tan mı?

Emel Sayın - Kız Sen İstanbul'un Neresindensin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Sayın - Tövbeler Tövbesi

Emel Sayın - Tövbeler Tövbesi

tövbeler tövbesi nota tövbeler tövbesi notaları notası Tac olsan başıma takmayacağım Nur olsan gözüme bakmayacağım Yoluna adaklar yakmayacağım Tövbeler tövbesi Derdine göğsümü germeyeceğim Bağrımı yoluna sermeyeceğim Rüyamda sana yer vermeyeceğim Tövbeler tövbesi Sinemde kor olsan yanmayacağım Bin yemin etsen de kanmayacağım Seni hiçbir zaman anmayacağım Tövbeler tövbesi Kahretsem sana...
  2. Emel Sayın - Senden Başka

Emel Sayın - Senden Başka

benden sorsan ummanlardir derdim hani gozlerin var ya bulbulleri susturup dinlerdim tatli sozlerin var ya katmer katmer gul acar gonlumde hani gulusun var ya daha mutlu olamam omrumde beni opusun var ya senden baska senden baska gozum gormez hic kimseyi senden baska senden baska duyamam ben hic kimseyi senden baska senden baska sevemem ben hic kimseyi senden baska senden baska...
  3. Emel Sayın - Hicran

Emel Sayın - Hicran

Hicran, hicran bana aşkından kalan x 2 Zulüm, zulüm bu aşk değil zulüm inan Hüzün, hüzün dolu acı hatıra Hicran Kalbimi yıllarca böyle ağlatan Hicran, hicran bana aşkından kalan x 2
  4. Emel Sayin Emel'in Seçtikleri

Emel Sayin Emel'in Seçtikleri

EmeL Sayin EmeL'in SectikLeri 2007 SANATÇI ADI : EmeL Sayin ALBÜM ADI : EmeL'in SectikLeri YIL : 2007 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: EmeL Sayin - Abu Tab iLe Bu Seb EmeL Sayin - Ey DiLberi IsveBas EmeL Sayin - Firkatin ALdi EmeL Sayin - Gozumde Daim EmeL Sayin - GuLzare Nazar KiLdim EmeL Sayin - Gurub Etti EmeL Sayin - Hastayim YaLnizim EmeL Sayin - Nicin A Sevdigim EmeL Sayin -...
  5. Emel Sayının Paparazzi Korkusu

Emel Sayının Paparazzi Korkusu

emel sayının kıyafetleri emel sayın kıyafetleri Bırakın insanları bir rahat tatil yapsınlar Program için Bodrum'a giden Emel Sayın,paparazzi korkusu yüzünden yerinden bile kıpırdamadı. “Biri Bana Gelsin” programına katılmak için önceki gün Bodrum’a giden Emel Sayın, gündüz saatlerini plajda geçirdi. Ancak paparazzi korkusu, sanatçıyı yerinden bile kıpırdayamayacak hale getirdi!...

Sayfayı Paylaş