gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eminem’in beklenen albümü geliyor

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Detroitli rapçi Eminem katıldığı bir radyo programında şunları söyledi: "Her gün stüdyodayım ve devamlı çalışıyorum. Yeni bir albüm için çalışmak çok iyi hissettiriyor. Kısa bir zaman önce müzik adına hiçbir şey yapmak istemiyordum, bazı özel problemlerim vardı ama hepsinin üstesinden geldim. Şu an kendimi çok iyi hissediyorum." Albümün çıkış tarihi sorulduğunda ise Eminem "Yarın." cevabını veriyor. "O kadar çok malzeme var ki, albümü yarın çıkartabilecek kadar hazırım." Albümün çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgi verilemiyor şimdilik.

Eminem’in beklenen albümü geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beklenen konut fuarı geliyor!

Beklenen konut fuarı geliyor!

İstanbul Fuarcılık (ITF) tarafından düzenlenen 10. Gayrimenkul Yatırım İşletme Emlak ve Finans Hizmetleri Fuarı (Konut İşyeri 2008) 21-24 Şubat 2008 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde yapılacak İstanbul Fuarcılık (ITF) tarafından düzenlenen 10. Gayrimenkul Yatırım İşletme Emlak ve Finans Hizmetleri Fuarı (Konut İşyeri 2008) 21-24 Şubat 2008 tarihleri arasında İstanbul CNR...
  2. Lerzan'dan yeni albüm geliyor

Lerzan'dan yeni albüm geliyor

şarkıcı Lerzan Mutlu çekimlerde ünlü şakıcı Madonna'nın mayosunu giymiş...... Bunu neden yaptı bilinmez..... MADONNA'NIN MAYOSUYLA BU POZU VERDİ ŞARKICI LERZAN MUTLU, PRODÜKTÖRLÜĞÜNÜ DE KENDİSİNİN YAPTIĞI 'ZİRVE' ADLI YENİ ALBÜMÜNÜN FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ İÇİN OBJEKTİF KARŞISINA GEÇTİ... Çekimler için İngiltere'ye gittiğini söyleyen Mutlu, Londra'da çekim yaptıkları platoda ABD'li ünlü şarkıcı...
  3. İbrahim Tatlıses'ten Yeni Albüm Geliyor!

İbrahim Tatlıses'ten Yeni Albüm Geliyor!

ibrahim tatlıses yeni albüm, ibrahim tatlıses, ibrahim tatlıses haberleri Sevgili melekler, 14 Mart 2011'de silahlı saldırıya uğrayarak başından ağır yaralanan ve müziğe ara vermek zorunda kalan İbrahim Tatlıses, twitterdan hayranlarına müjdeyi verdi. Stüdyoda çekilmiş bir fotoğrafını takipçileriyle paylaşan ünlü sanatçı altına "Evet beyler stüdyo çalışmaları başlamıştır" notunu...
  4. Beklenen Yağmur Mart Ayın da Geliyor!

Beklenen Yağmur Mart Ayın da Geliyor!

2014 mart hava durumu, 2014 mart haftalık hava durumu, hava durumu haberleri Son yılların en kurak ve yağışsız bir kışını geçiren Türkiye ne yazık ki büyük bir tehlike altın da... Barajlarda ki su seviyelerinin azalması ile birlikte susuzlukla karşı karşıyayız... Havaların ilk kez böyle kış ayların da mevsim normallerinin altın da geçmesi artık herkesi korkutmaya başladı. Yağmura hasret kalan...

Sayfayı Paylaş