gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Emirkan - Bebeğim

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

emirkan bebeğim akor bebeğim mutsuzmusun akor mutsuzmusun yapayalnız oralarda söyle ben anların senin küskün halini söylemezsin ama kırdım kalbini
    bulutlarla ağlıyorum bu akşam
    kolay değil bunca yılın sevgisi
    bebeğim mutsuzmusun
    yapayalnız oralarda söyle aç susuz musun
    yoksa sevgimizden umutsuz musun
    hatalıydım sen haklısın duyormusun
    of bağışla bebeğim

Emirkan - Bebeğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emirkan - Seviyoruz

Emirkan - Seviyoruz

Sus Adimi SÖyleme DudaĞindan Sİl Benİ Gİt Acima Halİme Olan OlmuŞ Dert DeĞİl Bİlİyorum Son SÖzÜn Bu O Da Kabul Vur Benİ YÜreĞİnden Ne Koparsa Bİ Defalik Sar Benİ Ooooo Sevİyoruz Anla Senİ Ooooo Sevİyoruz Anla Senİ SÖz:ayŞe Ersoy MÜzİk:aydin Sarman
  2. Emirkan - Savrulurum

Emirkan - Savrulurum

AŞkindan Ölsem Ölsem YÜzÜnÜ GÖrmem Derdİnden Harab Olup Bİtsem Kapindan GeÇmem Yemİnler Etsen Üzmem Desen Bİr Daha Sevmem AŞkindan TutuŞup KÜle DÖnsem Yanina Gelmem Savrulurum Savrulurum BÖyle Mİ Duyacaktim Ellerden GİdİŞİnİ BÖyle Mİ Olacaktik Sende Mİ Yakacaktin Benİ Alev Alev Sende Mİ Satacaktin SÖz-mÜzİk:ersay ÜneldÜzenleme: Ersay Ünel
  3. Emirkan - Mektup

Emirkan - Mektup

Mutluluğum sende kalsın, dertlerim benim Bu son günüm senle, artık dönemem geri Bu dünyada herşeyden çok seni sevdim bil Bu mektubu ben gidince oku sevgilim Dayanamam gözlerine Söyleyemem ki yüzüne Bu mektubu ben gidince oku sevgilim İçindeki gonca gülü kurut sevgilim Her satırı göz yaşımla yazdım senin için Aşkımızın hatırası sakla sevgilim
  4. Emirkan - İhanet

Emirkan - İhanet

Gözlerimi kapattım, hayalin karşımda Kulağımda o sesin: beni seviyormusun? Ah nasıl anlatırım bunu senin karşında Bulamadım yolunu, itirafım şarkımda Dokunmak istedim sana Kirlenmiş ruhumla Kıyamadım ah be gülüm o tertermiz duyguna Sevgilim, kahreden itirafım şarkımda Başka tende aradım seni, gülüm Seviştim, ağladım, içim düğüm düğüm İhanetim hem sana hem bana, gülüm Ne yaptım (ah) kahretsin...
  5. Emirkan - Herşeyimizsin

Emirkan - Herşeyimizsin

Osmanlıdan geliyor millitit şanı Cumhuriyet koruyor şanlı bayrağı Yerde kalmaz unutma şehit�in kanı Türkiyem sen bizim herşeyimizsin Beyaz�ın yanına kırmızı koydum Hilâl�in yanına yıldızı koydum Yüzyıllardır bu bayrağa gönlümü koydum Türkiyem sen bizim herşeyimizsin Eğlenelim arkadaşlar yıllar geçiyor Bu günden yarına sevgi bitiyor Sevgisiz olamaz dünya biliyor Ayrılıklar kırgınlıklar boşa...

Sayfayı Paylaş