gebe
  1. Mini.Women

Mini.Women Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Emo AyakkaßıLarı

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Mini.Women tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    emo dahil herkesin ayagındalar emeğine sağlık..

Emo AyakkaßıLarı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emolar...

emolar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Emo Nickleri

Emo Nickleri

emo nickleri küslük nickleri mutsuz emo Emolar için en farklı en güzel nickler burada hadi durmayın. ???? ?ş?ı? ??????? ????| |??lı?ı ???????????? ??ğ?l, ??l?????? ??????????| |…AynalaR SensizliğiN Lanetinİ VuruP DuruyoR YüzümE…| |Daa ßoyun ßiR Karı$ ßéyFéndi oLmaya ÇaLı$ .. Pé$imdé DoLA$ma oTur DérsiNé çaLışş| ¯`°•??????¤?????lü ???????..¤????¤??????•°´ ?? ?????; i???ı?? ???? ???g??...
  3. Emo Makyajı

Emo Makyajı

emo resimleri emo makyajı makyaj emolar nasıl makyaj yapar Arkadaşlar aslına ben bu emo nedir neyi savunurlar amaçları nedir bilmiyorum ama emocu gençler o kadar çokki kendilerine ait giyim, makyaj ve saç tarzları ver...Merak edenler için emolar nasıl makyaj yaparlar...İşte emo makyajı :tik: Makyajda da sanatta olduğu gibi "chiaroscuro" olarak adlandırılen ışık ve gölge...
  4. Emo İmzaLar

Emo İmzaLar

emo imzalar ßu kz anLadm kuru daLLardan ypma ßi kprüDen qeci0rum -'-'-'-' Ben derinlere daldıkça sizi nefessiz bırakacak bir deniz değilim. Aksine, siz derinlerime daldıkça; Ben nefessizim! -'-'-'-' DüsLerin ÖyLe Narinki , Sahip Cık !. Bir Sana Bir de Bana... BuLutLarın Üstünden Bıraktım Ben Kendimi.. -'-'-'-' isteme ßeni ; YasakLarLa ßogu$urSun,...

Sayfayı Paylaş