gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Emo Klavyesi...

Konu, 'Emo Özel Bölüm' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

emo klavyesi Bir emo çılgınlığıdır gidiyor kimdir nedir bu emolar?
    Ben bu Türk gençliğinin nereye gittiğini bilmiyorum ama umarım zamanla yaptıkları hatayı anlarlar ve Türk gencine yakışan kalıplarına geri dönerler

Özellikle en sinir olduğum durum Türkçeyi aşırı derecede bozmaları bu konuda zaten inanılmaz karşıyım bu emolara

Emo Klavyesi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. microsoft'un yeni klavyesi

microsoft'un yeni klavyesi

Microsoft hem konforlu hem de sağlıklı klavyesi Natural Ergonomic Keyboard 4000'i piyasaya sürüyor... Microsoft, Natural Ergonomic Keyboard 4000 ile konforlu yazma deneyimine yepyeni bir boyut kazandırıyor. Microsoft ergonomi uzmanları tarafından tasarlanan ve dünyada en çok satan klavye tasarımı Natural serisinin yeni üyesi Natural Ergonomic Keyboard 4000, Türkçe tuş takımıyla bu ay piyasaya...
  2. emolar...

emolar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Dünyanın En Palallıl Klavyesi Burada

Dünyanın En Palallıl Klavyesi Burada

Evet melekler şimdi yeni bir klavye ile sizlerle birlikteyiz bu dünyanın en pahallı klavyesi :) isteyen arkadaşım ancak bakabilir zaten bakın of çekin Dünyanın en pahalı klavyesi olan ve 1500 dolarlık fiyatını hak edip etmediği sürekli tartışılan Optimus Maximus'ın yerinden edecek klavye yine aynı firmadan. Her tuşu isteğe göre ayarlanabilen ve yine her tuşta OLED ekrana sahip dünyanın en...
  4. Dünyanın en büyük klavyesi

Dünyanın en büyük klavyesi

biraz saçma geldi yinede paylaşayım dedim... Dünyanın en büyük Klavyesi
  5. Klavyesiz, faresiz bilgisayar

Klavyesiz, faresiz bilgisayar

Apple, bu yılın son çeyreğinde dokunmatik ekranlı masaüstü bilgisayarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Amerikan teknoloji devi Apple, cep telefonundan sonra PC sektöründe yeni bir adım atmaya hazırlanıyor. Firma, 2009'un sonuna doğru klavye ve fare kullanmaya gerek duyulmadan kullanılabilecek dokunmatik ekranlı bilgisayarı piyasaya sürecek. Apple'ın yeni dokunmatiği 10 inölik ekrana sahip...

Sayfayı Paylaş