gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Aşkım Yok Ya

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Aşkım yok ya İçim suskun, gönlüm küskün Aklım onda
    O bal dudaklarında
    Allah bütün güzelliği
    Ona vermiş
    Cilve onda
    Ne ararsan herşey onda
    Aşkım yok ya
    İçim suskun, gönlüm küskün
    Aklım onda
    O bal dudaklarında
    Allah bütün güzelliği
    Ona vermiş
    Cilve onda
    İşin sırrı bence bunda
    Fazla naz aşık
    Usandırır derler
    Gönlün varsa bende
    Evet de yeter
    Ömrümden ömür gitse
    Beklerim ben o anı
    Bir gün benim olmanı
    Vah vah diye diye
    Bak döndüm bir deliye
    Yaptığın doğru değil
    Bana dönmezsin niye

Emrah - Aşkım Yok Ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Sen Yoksun Ya

Güllü - Sen Yoksun Ya

Sen yoksun ya dargın düştüm mutlulukla avutmadı resimlerin.. Sen yoksun ya hasret bela oldu başa içindeyim ateşlerin.. Günüm zehir..Gecem zindan.. Ayrılık denen bu bitmez isyan.. Her nefes yarım simdi sızlıyor canım simdi acıların içinde ben varım simdi..
  2. yoksun ya....

yoksun ya....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ya yoksa babam..

ya yoksa babam..

ya hayatta deilse yada hayatta ama tanımıyorsan,yada seni istemiyorsa ... baban.. melekler benim durum az biraz karışık; annemle babam annem hamileyken(bana) ayrılıyorlar ve annem yeniden ben 2 yaşındayken evleniyor..tabii babamı böylelikle tanımam dolayısıyla sewmem mümkün olmuyor.. annemin ikinci eşi ise 2 sene önce rahmetli olunca bu babalar gününü bana iyice boş gelmeye başladı derken...
  4. sen yoksun ya!!!

sen yoksun ya!!!

sen yoksunn ya sevdiğim gerisi boşşş.....:cry: SEN YOKSUN YA... Sen yoksun ya! Yüzüm gülmüyor artık, Yaşamak bile gelmiyor içimden, Sensiz kimsesiz dünyada. Duygulandırıyor beni, seni hatırlatıyor bana, Sendenmiş gibi okuyorum, o şairin şiirlerini. Sen yoksun ya! Radyo dinliyorum yokluğunda. Her şarkıda senden kalma bir hüzün, Bir acı var yüreğimde. Sen yoksun ya! Bahar da yok...

Sayfayı Paylaş