gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Gitme Sevgilim

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gözümde yaşlarla bırakıp beni Elveda diyerek gitme sevgilim Bir anlık öfkeyle yıkma herşeyi
    Kalbine sormadan gitme sevgilim

Ağlatır şarkılar susturamazsın
    Zor gelir ayrılık alışamazsın
    Canlanır anılar unutamazsın

Mutluluk getirmez vefasız yıllar
    Teselli vermezki baktığın fallar
    Gurur dağlarından aşılmaz yollar

Ağlatır şarkılar susturamazsın
    Zor gelir ayrılık alışamazsın
    Canlanır anılar unutamazsın

Emrah - Gitme Sevgilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgili

Sevgili

DERTLİ BİRİ, ağlayıp inlemekteydi. Oradan geçmekte olan Şiblî, ad**** halini görüp ağlayışının sebebini sordu. Adam dedi ki: “Şeyhim! Bir sevgilim vardı. Güzelliği canıma can katıyor, ömrümü arttırıyordu. Öldü. Ben de derdinden ölüyorum. Yasıyla gözüme âlem kara görünmede.” Şiblî dedi ki: “Mademki gönlün bu yüzden perişan, bu yüzden kendinden geçmişsin, neden boyuna yaslanıyor, ağlayıp...
  2. Emrah

Emrah

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Emrah - Dön Sevgilim

Emrah - Dön Sevgilim

DÖn Sevgilim DÖn Ayriligina Dayanmaz Kalbim Bu Hasret Bu Cile Zaten Bir ÖlÜm Bir De Bu Ayriliga Yok TahamÜlÜm Sen Ümit Isigim Hayat Verensin Bu Halde Birakip Nasil Gidersin Cok Sevdi Cok Elinde Degil Garip GÖnlÜmÜn Bilsemki Olacak Senden ÖlÜmÜm Cekinmem Canimi Sana Veririm
  4. sevgili

sevgili

sevgili istiorum

Sayfayı Paylaş