gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Emrah - Yüreğimde Bir Ateş Yanıyorum

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

emrah yanıyorum emrah ellerimde resimler yüreğimde bir ateş yanıyorum ateş düştü yüreğime Dur dur gitme ne olursun Yalvarırım dinle beni biraz sevgilim
    Ben seninle yaşadım
    Seninle huzur bulurum

Sen yanımda yoksun ya yapayalnızım
    Sokaklarda başıboş dolaşıyorum
    Ellerimde resimler gözlerimde yaşlar var
    Yüreğimde bir ateş yanıyorum

Dur dur son ver artık bu gidişe
    Kaybolup gidersin beni çok ararsın
    Çıkmazlara düşersin
    Bir kalpsizi seversin yanarsın

Emrah - Yüreğimde Bir Ateş Yanıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erzurumlu Emrah - Bir Tipiye Yakalandım

Erzurumlu Emrah - Bir Tipiye Yakalandım

Bir Tipiye Yakalandım Yaz Günü Vah Bana Bana Bana Nasıl İştir Anlamadım Ne Bilem Vah Benim Başıma Hey Kar Yağdı Saçıma Ak Düştü Saçıma Ararım Dünü Nasıl İştir Anlamadım Ne Bilem Vah Benim Başıma Hey Kar Yağdı Saçıma Bilemedim Bahar İle Yazımı Felek Bilmem Çektiğime Razı Mı Elim Tutmaz Çalamam Ki Sazımı Nasıl İştir Anlamadım Ne Bilem Aşık Emrah Figan İle Zar İle Darelendi Yürek Bir Çift Söz...
  2. Emrah - Yanıyor Gönlüm

Emrah - Yanıyor Gönlüm

Susmuyor bir turlu içimde feryat Gün be gün artiyor, nedendir bilmem Hayata bir çare kaliyor gönlüm Nedense hep seni ariyor bilmem Sanki sana tutsak, sanki senleyim Sanki senin oldum, ellerindeyim Kaybolmuş gibiyim, bilmem nerdeyim Aklim hala sende, nedendir bilmem Ariyor gönlüm, yaniyor gönlüm Neden seni hala seviyor gönlüm Hel oldun sen bana, dertsin sevdama Neyazik derdinle soluyor gönlüm...
  3. Emrah - Birimiz Ayakta Kalmalıydı

Emrah - Birimiz Ayakta Kalmalıydı

emrah bundan sonra hasret olsun emrah ikimizin yerine bundan böyle hasret olsun böyle Üzülme Beni Kaybettin Diye Zaten Kazanmamistin Hiçbir Ask Titremez Sonuna Kadar Sende Inanmistin Birimiz Ayakta Kalmaliydi Sadik Kalmaliydi Yeminlere Bunu Ben Basardim Canim Ikimizin Yerine Bundan Böyle Hasret Olsun (Na Nana Na Na) Hayatta En Güzel Düsün (Nananana Nana) Benle Yasadiklarini Unut...
  4. Sevdan bir ateş

Sevdan bir ateş

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş