gebe
  1. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Emre Altuğ 2011 "ZİL" Albümü

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında sevde 7 tarafından paylaşıldı.

Emre Altuğ 2011 zil albümü şarkıları şarkı sözleri resimleri hakkındaki herşey burda meleklerim...

Emre Altuğ yaza bomba gibi bir albümle merhaba diyor
    Emre Altuğ gerek Çağla şikelle olan evliliğiyle özel yaşamı gerek sosyal yaşamıylada uç noktalarda olmayan biri, şu ana kadar kendisinden hem evliliğiyle hemde yaptığı başarılı albümlerle kendinden söz ettiren emre altuğ bu yazda dillerden düşmeyen şarkılarıyla sizlerle meleklerim.Ben özellikle geçenki albümündede yer alan http://www.meleklermekani.com/yerli...altug-cifte-kavrulmus-sarkisi.html#post728238 'nın söz ve müziğini beğeniyorum Soner sarıkabadayı'yı da böyle güzel sözler yazdığı için tebrik ederim.

Emre Altuğ Zil 2011 Albümünde bulunan şarkılar

1-Emre Altuğ Zil
    Söz – Müzik: Soner Sarıkabadayı Düzenleme: Mert Ali İçelli

2-Emre Altuğ Tek Aşkım
    Söz – Müzik: Emre Altuğ Düzenleme: Mustafa Ceceli

3-Emre Altuğ Adını Söylerdim
    Söz – Müzik : Nezih Üçler Düzenleme : Alper Erinç

4-Emre Altuğ Bu Son Olsun Feat. Dervişan
    Söz – Müzik: Mehmet Soyarslan Düzenleme: İskender Paydaş

5-Emre Altuğ Ben Daha Büyüyorum
    Söz: Bülent Ay Müzik: Mine Mucur
    Düzenleme : Genco Arı

6-Emre Altuğ Masal Sevdayla Başlar
    Söz: Macit Koper Müzik: Erkin Arslan
    Düzenleme: Erkin Arslan

7-Emre Altuğ Yalan Dünya
    Söz – Müzik: Haydar Demir Düzenleme: Mert Ali İçelli

8-Emre Altuğ Sev Diyemem
    Söz – Müzik: Gülşah Tütüncü
    Düzenleme: Alper Erinç

9-Emre Altuğ Hastasıyım
    Söz – Müzik: Emre Altuğ, Merih Ermakastar
    Düzenleme: Yaman Hadi

10-Emre Altuğ Çifte Kavrulmuş
    Söz – Müzik: Soner Sarıkabadayı Düzenleme: Mert Ali İç

Emre Altuğ 2011 "ZİL" Albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Altuğ

Emre Altuğ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. emre altuğ

emre altuğ

Emre Altuğ 14 nisan 1970 tarihinde sabahın 8,30`unda ev hanımı bir annenin. diş hekimi bir babanın 2. oğlu olarak dünyaya geldi. Eğitimini şair Behçet Kemal Çağlar ilköğretim okulu şişli terakki lisesi ve üstün başariyla girdiği istanbul üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olarak tamamladı. 1999 yılında ilk albümü ibret-i alem`i çıkarmadan önce Sezen Aksu, Leman Sam, Sertab Erener, Levent...
  3. Emre Altuğ - Ağlayamıyorum

Emre Altuğ - Ağlayamıyorum

susamis gözlerim bir damla yasa aglayamiyorum eskisi gibi erirdi sanki derdim dökülen her damlada aglayamiyorum simdi kurumus toprakta aranan su gibi gönlümde ki yagmur mevsimleri de bitti bogazim dügüm dügüm unutuldu gülüsüm aglayamazsam solar çürürüm feryadim varsin duyulsun zalim yardan ici yansin haber alsin beni duyandan belki bir selam götürür hasret kalandan ayriligin dert...
  4. Emre Altuğ - Zil (2011)

Emre Altuğ - Zil (2011)

emre altuğ, yni albümü, 2011 şarkıları, zil albümü hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Emre Altuğ 'Zil' adını verdiği yeni albümü ile sizlerle melekler. Sanatçi: Emre Altuğ Albüm Adi: Zil Türü: Pop Yayin Tarihi: 2011 Kalitesi: 192 Kbps kbps Dosya Boyutu: 54.16 MB Albümdeki Eserler 01. Zili 02. Tek Aşkım 03. Adını Söylerdim 04. Bu Son Olsun Feat. Dervişan 05....
  5. Emre Altuğ yeni albüm Zil

Emre Altuğ yeni albüm Zil

emre altuğ, yeni albüm, 2011 albüm, zil, şarkıları, 2011 şarkıları, zil albümü, çıktı ve dahası burada arkadaşlar. Emre Altuğ'un yeni albümü "ZİL" çıktı Melek'lerim. Bu yaz mevsiminin bomba şarkılarına imza atacağa benziyor bu albüm. Umarım beklenen değeri görür diyor ve haberi sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Emre Altuğ, yazı yeni albümü “Zil”le karşılıyor. 10 şarkılık...

Sayfayı Paylaş