gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

En beğendiğim çılgın tasarımları sizin için derledim meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Çılgın tasarımlar en ilginç tasarım örnekleri
    Kendime bir iş kursam kesinlikle sıradışı tasarım ürünlerini yaptırıp satma işi olurdu bu. Çünkü sıradan şeyler ilgimi çekmiyor artık. Farklı şeyler seviyorum. Mesela sıradan sehpa modelleri yerine sumocuya benzer figürün durduğu sepha tam benlik. Çılgın tasarım örneklerinden sizin beğendiğiniz hangisi?

En beğendiğim çılgın tasarımları sizin için derledim meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rockçular için rock kolye modelleri çılgın tasarımlar

rockçular için rock kolye modelleri çılgın tasarımlar

rock kolye rock kolyeler çılgın kolyeler kolyeleri rockçı kolyeleri
  2. avize modelleri en güzelleri sizler için melekler

avize modelleri en güzelleri sizler için melekler

Süper fıstık gibi avize modellerini sizlere veriyorum kızlar bakın bakalım hoşunuza gidecek mi ?
  3. Basil Soda 2012 Tasarımları Siz Meleklerimiz için:...

Basil Soda 2012 Tasarımları Siz Meleklerimiz için:...

Basil Soda 2012 Tasarımları Basil Soda 2012 Koleksiyonu Basil Soda 2012 tasarımları yine muhteşem...Göz kamaştıran güzel modelleriyle biz hanımları cezbeden bir yanı var Basil Soda nın...İşte Basil Soda 2012 Tasarımları burada....Özel davetlerde giyebileceğiniz basil Soda şık tasarımlarıyla muhteşem görünüyorlar...İşte burda da 2012 bazı abiye kıyafetler.......
  4. Melekler En Beğendiğiniz Şovmen Hangisi ?

Melekler En Beğendiğiniz Şovmen Hangisi ?

Melekler hepimizin mutlaka beğenerek izlediği şovmen vardırr. Keyifle izleyerek kahkaha tufanına boğılduğumuz,merakla beklediğimiz ,hiç kaçırmadığımız tv şovmenlerimiz stand-upçılarımız....... Bizi güldüren arada düşünüdren kısacası eğlendiren....... Onları çok seviyoruz gulen kiz bakalım meleklerimiz kimleri seviyor.....
  5. Melekler size göre en çekici,en beğendiğiniz yeriniz

Melekler size göre en çekici,en beğendiğiniz yeriniz

Nerde bizim özgüvenli meleklerimiz.kendimizi beğendimiz yönlerimiz yanlarımız vardır yani bakalım kimler nerelerini daha çok beğeniyorlar,eşleri tarafından da beğeniliyor ;)

Sayfayı Paylaş