gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.267
    Ödül Puanları:
    113

En beğenilen gelin saçı modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Evlilik tarihi belli olur olmaz özellikle gelin adayları için detaylı bir araştırma başlar. Keyifli ama yorucu bu araştırmalar için de bulunan gelin saçı modelleri, birçok gelin adayı için zor bir karardır. Bana göre şimdi ki gelin adayları daha şanslı diyebilirim. Birçok gelin adayı düğünden önce kuaför de prova yaparak son gün kötü bir süpriz yaşamak istemiyorlar. Prova günün de gelinlik modeline, düğünün yapılacağı mekanın konseptine ve gelin saçına göre kuaför ile birlikte gelin adayı kendine uygun en iyi saç modeli konusun da fikir alışverişin de bulunuyor.
    Normal bir gelin saçına göre bu durum da daha cüzi bir ücret ödüyorsunuz. Bir gelin adayı için en önemli şey gelinlik modelinden makyajına ve gelin saçına kadar kusursuz bir gelin olmaktır. Sonuçta tüm gözler sizin üzeriniz de olacak, iç ve dış mekan çekimleri bir ömür boyu size hatıra kalacaktır.
    Sizlere fikir olması açısından en yeni gelin saçı modelleri ile ilgili görselleri bu konum da paylaşıyorum. Belki de içlerinden beğendiğiniz bir model sizin gelin başı modeliniz olacaktır kimbilir;)

0a4f293a1dee08def70f46527cf7a807.jpeg 1-gelinn-620x311.jpg 2016-Gelin-Topuzu-Gelin-Saçı-Modelleri-15.jpg 2017-Gelin-Başı-Modelleri.jpg 2017-gelin-saçı-fiyatları.jpg 2017-Gelin-Saçı-Modelleri.jpg a441e37460243763123592daba97c1a3.jpg Doğal-gelin-saç-modelleri-2016-2017-3.jpg En-Güzel-Gelin-Saç-Modelleri-2016-363x400.jpg Gelin-Saç-Modelleri-2017-1.jpg Gösterişli-Gelin-saç-modelleri-2016-2017-4.jpg Hiçbir-Yerde-Olmayan-Çok-Özel-Gelin-Saçı-Modelleri-Best-New-Wedding-Hairstyles-2.png Muhteşem-Gelin-Saçı-Modelleri.png Yılın-En-İyi-Gelin-Saçı-Modelleri-Burada.jpg
    KEMERLİ GELİNLİK MODELLERİNİ GÖRDÜNÜZ MÜ

YENİ SEZON BİNDALLI MODELLERİ

En beğenilen gelin saçı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın En Fazla Beğenilen Saç Modeli

Dünyanın En Fazla Beğenilen Saç Modeli

su dalgası saç modeli bade işçil saç modeli bade işçil kesimi kısa dünyanın en güzel kesimi Bence de bu model çok hoş hem seksi hem şirin durabiliyor bi ifadeyle tamamen değiştiriyor insanı meleklerim...Ama ne yazık ki ben bu modeli kullanamıyorum zira saçlarım bu kadar dalgalı olsa bonusa dönerim hehe :) İç dünyalarını saçlarına yansıtan kadınların hayatları boyunca ortalama 104 kez saç...
  2. Bu Yılın En Beğenilen Saç Modelleri Saç Kesimleri 2012

Bu Yılın En Beğenilen Saç Modelleri Saç Kesimleri 2012

2012 saç modelleri 2012 saç kesimleri Saçlarda değişiklik yapmak insanın havasını değiştirir melekler :) Hele de o saç yüz şekline uygun bir şekilde usta ellerden çıktıysa son derece güzel bir sonuç ortaya çıkar. Her senenin aşağı yukarı bir moda seç şekli oluyor. Bu yıl bob tarzı ve doğal dalgalı saçların yanısıra her zaman olduğu gibi düz fönlü saçlar çok moda. Ancak siz siz olun yüz...
  3. İşte Meleklerim En Beğenilen 2012 Saç Modelleri Burada....

İşte Meleklerim En Beğenilen 2012 Saç Modelleri Burada....

En Beğenilen Saç Modelleri En Beğenilen 2012 Saç Modelleri Dağınık topuzlar, kalın bukleler, balık sırtı örgüler, ipek gibi süzülen saçlar… En beğenilen 2012 saç modellerini sizin için derledik. Saçlarınızda değişiklik yapmak için yeni fikirlere ihtiyacınız varsa; 2012 saç modelleri size ilham verecektir.
  4. En Beğenilen 100 Saç Modeli 2013

En Beğenilen 100 Saç Modeli 2013

Bu konu en beğenilen 100 saç modeli hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, en doğal aksesuarlarımız saçlarımızdır. Canlı ve parlak saçlarla her zaman dikkatleri üzerimize çekeceğimiz için bakımını da ihmal etmemeliyiz. Ancak sağlıklı saçlarda saç renklerinin ve modellerinin de güzel görüneceğini unutmamalıyız. Saç modellerini yaptırırken yüzümüze uygun tarzda modeller seçmeliyiz....
  5. 2013 En Trendi Gelin Saçı Modelleri Buyrun

2013 En Trendi Gelin Saçı Modelleri Buyrun

Bu konu; 2013 En Trendi Gelin Saçı Modelleri hakkında bilgiler bulunmaktadır. Sevgili melekler, evlenmek her genç kızın hayallerini süsler. Küçüklükten itibaren o bembeyaz gelinliğe karşı dayanılmaz bir sempati duyar kadınlar. Yaşları ne olursa olsun bilhassa ilk evlenenler mutlaka kendilerini o gelinlik içinde görmek isterler. Tabi iş bembeyaz gelinlikle bitmiyor. Uygun aksesuaralr ve...

Sayfayı Paylaş