En çok aldatan burçlar

Konu, 'Bütün Burçlar' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye

en çok aldatan burçlar aldatan burçlar burçlara göre aldatma sıralaması en çok burç sıralaması Ben katılmıyorum bana göre tam tersi :) çevremden analiz yapacak olursam en baştakiler kesinlikle uymuyor..

Sırasıyla en çok aldatan burçlar

Başak

Yengeç

Koç
    İkizler

Kova

Aslan

Terazi

Balık

Yay

Akrep

Oğlak

Boğa

Son düzenleme: 12 Aralık 2010
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Sondan 4. ama ben aldatmam erkek yaylar aldatabilir...

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye

bencede yengeç burcunu 2.sıraya yazmıslar yengeçler sadıktır aldatmaz ki :S

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye

aaaaa ben başak eşimde başak yani biz 1 numaralı aldatan burçmuyuz tabikide hayır :) :)

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği

Başak
    en başta mı neee neee gel bakayım sen bir bana ilkimsuu gızz bu neee.....kaşınma

6. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye

ilginççççç..... erkek aldatır da bi kadın kolay kolay aldatmaz....

7. $ul€

$ul€ Yeni Üye

yok canm sende hadi ordan... en baştayım... Onlar bizim yüz karaları... ben asla Aldatmam... sevmiyorsam söyler giderim ama asla ihanet etmem

8. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

erkek burclari icn ola bilir ama bayanlar cok nadir aldatir

9. benimm ben

benimm ben Yeni Üye

:çitos:ilk sırada başak inanmam yalan bu :D

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye

bende inanmıyorum valla belki de erkekleri icin yapılmıstır ünivde arastırılarak bu sonuca varılmış güya :D

11. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

bende aynısını yaparım aldatma diye bi olay olmaz asla ayrıca ben oğlak burcuyum öyle bişey yapmayacağım kesin eşimin yengeç ama yengeçlerin de öylhuyları olduğunu bilmiyordum ama yinede aldatma taraftarı değilim gidip söylemek en iyisi

12. Young bride

Young bride Banned

Aaaa bende 9, sıradayım ama ben asla aldatmam ki :)

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aldatan burç

kabullenmek zor ama en basta başak olması lazım çünkü cevremde çok örnekleri var

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cıkcık bu devirde artık encok vede mumla aranan sadakatlikleriyle meshur toprak grubu burcundan olan oğlak ve boğanın aksine basakın en basta olması hiç yakışmamış bence...ama malesef öle cevremde örnekleri var :(((

15. ışılsu

ışılsu Yeni Üye

ilginç inanmadım tabi :)))

En çok aldatan burçlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. En korkak burçlar....

en korkak burç Bakalımm hangi burç daha korkak çıkmış:D Koç burcu Hedef bulamama, tartışacak kişi yada konu bulamama korkusu Koçları fena halde tedirgin eder. Koçlara yapılacak iş değil bu! Boğa burcu Huzur bulamama ve huzurun bozulması korkusu Boğaların en korktuğu durumdur. Kimse onların huzurunu bozmasın! İkizler burcu İkizler burcunun, bilgi verme ve bilgi alma işlevini...
  2. bu burçlar çok tatlı...;)

başak burcu boğa burcu balık burcu akrep burcu yay burcu terazi burcu aslan burcu ikizler burcu oğlak burcu yengeç burcu koç burcu kova burcu
  3. Türkiye de en çok bulunan burçlar,Türkiye burç haritası

burçlar en az bulunan burç en çok bulunan burç 2011 türkiye astrolojisi astroloji 2011 türkiye Ben bu yazıyı okur okumaz sizlerle paylaşmak istedim:DÇünkü bu ülkemizde en çok yer alan burç OĞLAKLARMIŞ.Yani ben gibi oğlaklar:D Türkiye İçişleri Bakanlığı'nın nüfus verileri, Türkiye'nin burç haritasını da ortaya koydu. Buna göre Türkiye'de en kalabalık burç; 10 milyon nüfusuyla Oğlaklar....
  4. Burçlar İçin En Kritik Hafta

Dünyaca ünlü astrolog Susan Miller bugün yani 21 Aralık için önemli uyarılarda bulunmuş kızlar... 456 YIL SONRA İLK KEZ Bugün İkizler burcunda meydana gelecek dolunay, ay tutulması, Balık burcunda bulunan Jüpiter ve Uranüs’ten sert etkiler alıyor. Bu durum sürpriz gelişmeleri ve beklenmedik olayları gündeme taşıyabilir. Doğru karar vermekte zorlanabileceğimiz bir gün. Ani alınan kararlar...
  5. en iyi anlaşan burçlar hangileri

slm kızlar ben burçlara fazla meraklıyım acaba en iyi anlaşan burçlar hangileri bilen varmı

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. aldatan burçlar

,
  2. 1 aldatan burc

,
  3. asla aldatmayan burclar

,
  4. en cok aldatan burc,
  5. en çok aldatan burçlar