gebe
  1. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

en çok korktugunuz hayvan

Konu, 'Geyik Oyunlar' kısmında sahtedüşler tarafından paylaşıldı.

benim en çok korktuğum hayvan

Son düzenleme: 23 Eylül 2010
  2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Korktugum hayvan yok, ama asiri siddete igrendigim var onlarda genelde Örümcek gibi seylerdir...

3. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

ayy ben en çok kurbagadan korkuyorum

4. iremsuyum

iremsuyum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende fareden hem korkarım hemde iğrenirim fare gördüğüm yerde neresi olursa olsun çığlığı basarım

5. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bende köpekten korkarım beni bir kovaladı ben nsaıl koşarım ayaklar inan popoya vuruyodu bide annemi ısırdı köpek şimdi daha çok korkuyorum

en çok korktugunuz hayvan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En sevdiginiz hayvan hangisi???

En sevdiginiz hayvan hangisi???

en çalışkan hayvan hangisidir En sevdiginiz hayvan hangisi???
  2. dünyanın en yaşlı hayvanı

dünyanın en yaşlı hayvanı

İzlanda kıyılarından çıkarılan bir deniz tarağının, şimdiye dek bulunan en yaşlı hayvan olduğu tahmin ediliyor. Bilim adamlarına göre, yenilebilir bir tür olan bu okyanus midyesinin yaşı 405 ila 410 yıl arasında... 29 Ekim 2007 12:15 Bilim adamları,, bu hayvanın uzun yaşamın sırrını içinde barındırıyor olabileceğini düşünüyor. Kuzey Galler'deki Bangor Üniversitesinden araştırmacılar,...
  3. En Yırtıcı 10 Hayvan

En Yırtıcı 10 Hayvan

en yırtıcı hayvan dünyanın en yırtıcı hayvanı bir hayvan güçlü Hepside çok korkunç... 1 - Sivrisinek (Yılda ortalama 2-3 milyon ölü) Evet! En ölümcül hayvanlar listesinde sivrisinek 1 numarada.(çok güzel bir kapanış olmadı değil mi?) Bu küçük gürültücüyü öldürmeden önce bir düşünün: Anofel sineği Afrika’nın sıtma taşıyan en tehlikeli hayvanı olmanın yanı sıra koku ve görsel ipuçlarıyla...
  4. Dünyanın En Uzun Hayvanı...

Dünyanın En Uzun Hayvanı...

dünyanın en uzun hayvanı çivit denizanası dünyanın en uzun hayvanı, nedir, hangisidir, nerede yaşar, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ben küçükken evimizde salonumuz iki bölümden oluşuyordu.Tam ortada bir kemer vardı.O kemerin iki yanında devasa boyutlarda sarmaşıklarımız vardı.İkisi iki taraftan bir hayli uzamış,tam ortada tepede buluşmuş ve...
  5. En Tehlikeli Hayvan...

En Tehlikeli Hayvan...

en tehlikeli hayvan, nedir, hangisidir, nedenleri, sebepleri, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Sıcak yaz akşamlarında siz uyumaya çalışırken derinden gelen sinir bozucu bir sesle uyanıverirsiniz:''Zzzzzzz''..O kadar sinir bozucudur ki elinizi sallasanız,havaya yumruklar atsanız dahi,bir süre sonra tekrar gelip kulağınızın dibinde uçmaya devam...

Sayfayı Paylaş