En çok neyi ya da kimi özlüyorsunuz??

ben ençok ailemle birlikte yemek yediğimiz sıcacık sohbet ettiğimiz günlerimizi özlüyorum biz henüz tam bir aile olamadık çünkü

ben en çok rahmetli dedmle anneannemi özlüyorum onlarla geçen çocukluğumu özlüyorum herşey çok güzeldi sanki hiç dert tasa yoktu onlarla herşey güzeldi. ve de çok sevdiğim ama karşılık bulamdığım bir insanı sevdiğim insanı özlüyorum onunla eski güzel anılarımızı konuşmalarımızı özlüyorum :(

en çok babamı ve babamla geçen çocukluğumu özlüyorum nur içinde yat babacım seni çok seviyorum ve çok özlüyorum .MEKANIN CENNET OLSUN

Ben en çok lise hayatımı arkadaslarımı özlüyorum... Birde hergün gördüğüm sadece akşamları ayrı evlerde uyuduğumuz o insanı özlüyorum...

ben babamı özlüyorum hemde çokk resmine bakmaya cesaret edemiyorum bidaha asla göremicem ama çok özlüyorum işte yüzünü unuttum bazı geceler sessiz kaldığında ortalık sesini duyuyorm sanki beni çağırıyo keşeke bikere daha görsem

Bende babamı özlüyorum bazen yokluğunu unutuyorum arkamı dönüyorum baba diye seslenicem ama birden babamın öldüğünü hatırlıyorum bunu hergün yaşıyorum canımın parçası bizi bıraktı gitti kızıma her baktığımda babam olsa torunu ile nasıl oynardı şimdi diye düşünüyorum sürekli Allah mekanlarını cennet eylesin

eski günlerimizi, huzurumuzu... bes kiz kardes kikirkir sofrada annem ve babam... birseylere gülüsürdük sürekli,... birbirimize takilirdik...
yada sahurlarda bizim uykumuz kacsin diye babam bize takilirdi, bizimle sakalasirdi... hep gülerdik .. huzur vardi ailemizde... Simdi hepimiz ayri ayri aile olduk... Rabbim herkesin yuvasina huzur versin... amin

Aslinda o kadar cok sey varki !!! Suan cok memnunum hayatimdan , halimden ama insan illaki gecmisini özlüyo. Belkide özlemek kim oldugumuzu ve gecmisimizi unutmamak icin besledigimiz bi duygudur :tik:

Geri