Son adet tarihine göre cinsiyet belirleme garantili cinsiyet belirleme burada

Doğum tarihim-03.07.1982 adet tarihi-24 şubat 2012 30 günde oluyorum

meraklı

dogum tarıhım bırıncı ayın sekızı 1988 son agdet tarıhım 22 ocak 2012 adt uznlugum bellı dıl cunku duzenlı olmuyodum cvp yazarsan svınırım sımdıden tesekkur ederım

benim doğum tarihim 05 09 1985 yirmi altı günde bir adet görüyorum

arkadaşlar benim doğum tarihim 13.11.1986.son adet tarihim 25.05.2012 cinsiyeti ne olabilir acaba...

merhaba ben 13 haftalik hamileyi dogum tarihim 30 06 1979 son adet tarihim 11 04 2012 adet araligim ortalam 28 gun bebegimin cinsiyetini ogrenebilirmiyim.tesekkurler

<TBODY>
</TBODY>
<!-- google_ad_section_start -->cinsiyet belirleme hamilelikte cinsiyet belirleme son adet <LINKZ id=linkz11><NOBR target="blank">tarihine</NOBR></LINKZ> göre takvimi yumurtlama gününe göre
kızlar hamişş olanlar henüz bebişinin cinsiyeti çok küçük olduğu için belli olamayanlarrrr....
ya da kız ya da erkek bebiş için çalışma yapmak isteyenler...
bana doğum tarihinizi gün/ay/yıl olarak , son regl tarihinizi , ve kaç gündebir adet gördüğünüzü söleyin hemen cinsiyetini belirleyelim meleğinizin.....<!-- google_ad_section_end -->​
yönetici arkadaşların dikkatine bence bu sayfayı kapatalım çünkü konuyu açan arkadaşımız konuya açıklık getirmiyor bende dahil olmak üzere boşuna ümitlenmiş oluyoruz . şimdiden ilginize teşekkürler.

Geri