gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Güzel Deli Dolu Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Deli Dolu Sözler, En Güzel Deli Dolu Sözler;

Merhaba SEvgili melek'ler ve bizden deli sözler isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda yeni ve en güz<el deli sözleri sizler için paylaşıma açıyoruz.

- CAN BOGAZDAN GELIR CANAN CAY BAHCESINDEN..

- BULUTLARI PEMBEYE BOYASAK YAGMUR PEMBE YAGARMI??

- ADAMIN BIRI YUMURTA KIRMIS YUMURTA ONA KUSMUS!!

- SANA KULUMUN SELAMI VAR. HANGI KULUM MU? ENDOPLAZMIK RETIKULUM

- KADININ BIRI YOLDA YURUYORMUS HAMILE KALMIS.NEDEN: CUNKU YOL DUZMUS...

- OGLUMUN ADINI MAFYA KOYDUM ARTIK BEN DE MAFYA BABASIYIM.

- YAZILIDAN SIFIR ALDIM AMA, ONEMLI OLAN KATILMAKTI

- DAL RUZGARI AFFEDER AMA KIRILMISTIR BIR KERE.

- 1960 YILINDA ICILEN KAHVELERIN HATIRI DOLMUSTUR. ILGILENENLERE DUYURULUR!

- BITKISEL HAYATA GIRDIM. MAKSAT YESILLIK OLSUN.

- OLUM KORKUSU SUREKLI DEGIL, MEZARDA BITEN GECICI BIR DUYGUDUR...

- ALLAH YURU YA KULUM DEDI,BEN DE ARABAMI SATTIM.

- ELLERIYLE BEYAZ VUCUDUMA ELLEDILER, DUDAKLARIYLA EMDILER, ATESLERIYLE YAKTILAR, BILMEM NE ISTEDILER BENIM GIBI SIGARADAN

- BUTUN GECE UGRASTIM BIR TURLU DELINMEDI, O KADAR ZORLADIM BANA MISIN DEMEDI, SABRET SEVGILIM SIMDI OLACAK OOOOHHHHH, DELINDI,KULAKLARINA TAKABILIRSIN KUPENI

- GULU SEVEN DIKENINE KATLANIR, KAKTUS SEVENIN VAY HALINE.

- AMERIKAN UROLOJI UST KURULUNUN YAPTIGI BIR ARASTIRMA SONUCU SEX HAYATINDA BASARISIZ OLAN INSANLAR MESAJLARI OKURKEN TELEFONLARI SAG ELLERINDE TUTUYORLAR.

- BABA DER KI:"OGLUM MUJDE SANA IS BULDUM." COCUK HEYECANLANIR:"NE ISI BABA?" BABA CEVAPLAR:"ASAGIDAKI BUFEDE YEDIGUN VERECEKSIN

En Güzel Deli Dolu Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel karizma sözler

en güzel karizma sözler

adana sözleri adanalı sözleri karizma sözler adanalı sözler karıma güzel Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T.. *Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!! *dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq...
  2. Sevgiliye en güzel sözler

Sevgiliye en güzel sözler

erkek sevgiliye güzel sözler erkek sevgiliye günaydın mesajları çiçek kartına yazılacak sözler çiçek notları notları Sevgililer günü sevdiğiniz insanın kalbini kazanmak ve ona sevdiğinizi güzel sözlerle yollamak istiyorsanız aşağıdaki sevgiliye en güzel sözler konulu mesajlara göz atmanızı tavsiye ederim:tik: Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle......
  3. En güzel etkileyici sözler

En güzel etkileyici sözler

etkileyici sözler etkileyici sorular güzel sözler en güzel en sorular En güzel etkileyici sözlerle karşınızdakinin kalbini fethedebilir ona sevgi sözcüklerinizi haykırabilirsiniz=) Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim? Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve...
  4. En Güzel Uzun Sözler

En Güzel Uzun Sözler

En Güzel Uzun Sözler Uzun Sözler Mesajlar Uzun sözler arayan misafirilerimiz için ve siz sevgili melek'lerimiz için, anlamı en güzel olan yeni uzun sözleri bu yazımızda paylaşıma açıyoruz Melek'ler! Anlamlı ve güzel uzun sözler sevdiklerinize duygularınızı anlatabilmenin en güzel yolu olsa gerek günümüde mesajlar sizlere Uzun Sözler Uzun Mesajlar Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden...
  5. EN GÜZEL SOKRATES SÖZLERİ

EN GÜZEL SOKRATES SÖZLERİ

sokratese ait sözler,en anlamlı sokrates sözleri,ünlü düşünür sokrates sözleri,sokrates aşk sözleri,ünlü filozof sokrates sözleri,sokrates sözleri hakkında bilgiler Bir şeyleri değiştirmek isteyen insan önce kendisinden başlamalıdır. Bilgi ruhun gıdasıdır. Bir insanın onsuz yapabileceği ne kadar çok şey vardır. Bir yargıç, iyi niyetle dinlemeli, akıllıca karşılık vermeli, sağlıklı...

Sayfayı Paylaş