gebe
  1. melismiray

melismiray Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

en güzel saçım benimkisi diyorsanız :))))

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında melismiray tarafından paylaşıldı.

Yeni ve güzelliğimizle birşeyler kazanabileceğimiz bir yarışmayı haber vermek istedim. Tints of Nature organik saç boyası internet sitesinde halk oylaması sonucu ilk 20 kişinin belirleneceği ve sonra jüri tarafından ilk üçün belirleneceği bir saç güzelliği yarışması düzenliyormuş. Boyayı kullandığım için aylık boyamı yapmak için alırken satıcı kız söyledi banada. Paris seyahati, bir yıllık ürün hakkı ve bir yıllık kuaför hizmeti. Bakalım başvurdum ben. Dua edin ve oy gönderin :)

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Guzelmis canim,sansin acik olsun,kazanirsan yolun da acik olsun simdiden basarilar..

3. emuhande

emuhande Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim çılgın arkadaşım da katılmış bir umut o seçilir diye, birde iş aralarında gizli gizli nete girip ona oy veriyoruz :)

en güzel saçım benimkisi diyorsanız :)))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Güzel Gelin Saçları

En Güzel Gelin Saçları

en güzel gelin saçı en güzel gelin saçları saçları saçlari guzel saclari yuksektopuklar.net
  2. en güzel emo saç modelleri

en güzel emo saç modelleri

en güzel okul saç modelleri en güzel emo saçları emo saç modelleri okul
  3. En güzel  kısa saç modelleri

En güzel kısa saç modelleri

2012 kısa saç modelleri kısa saç modelleri kısa saç modelleri 2011 bayan 2012 2012 sac 2012 kısa saç modelleri, trendleri, modası, örnekleri, şekilleri ve dahası burada arkadaşlar Sevgili Melek'ler, saçını kısa kestirmek isteyen misafirler, sizlere 2012 yılının kısa saç modellerini, bu sayfamızda sunuyoruz.
  4. 2014 En Güzel Bal Köpüğü Saç Tonları

2014 En Güzel Bal Köpüğü Saç Tonları

2014 bal rengi saçlar, 2014 bal köpüğü saç modelleri, 2014 bal köpüğü saç tonları Bir süredir devam eden ve aralarında birçok ünlü bayanın da tercihi olan bal köpüğü saç rengi tonları 2014 saç modasın da tekrar yerini alarak bayanların gözdesi olmaya devam ediyor. Saçlarınız da farklı bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız size en uygun bal köpüğü saç tonları ile ilgili fikir olabilecek...
  5. 2016 Yılının En Güzel Sarı Saç Tonları

2016 Yılının En Güzel Sarı Saç Tonları

Sarı saçlar birçok bayanın olduğu kadar benim de yıllardır vazgeçemediğim renk tonu olarak yer almaya devam ediyor. Asla farklı bir tona geçiş yapamadım ama laf aramız da bir ara bakır kahve tonu denesem de (oda kuaförümün ısrarı ile) çok fazla kullanamadım. Bir iki ay sonra tüm olumsuzları göze alıp ki koyu saçtan tekrar açık renk sarı saçlara geçmek herkesin cesareti olmadığı gibi her...

Sayfayı Paylaş