gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

En iyi 10 araba dizaynı

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1st: Aston Martin V8 Vantage [​IMG]

2nd: Mercedes CLS

3rd: Aston Martin DB9

4th: Bugatti Veyron

5th: Lamborghini Gallardo

6th: BMW 5 Series

7th: Audi TT

8th: Alfa Romeo Brera

9th: BMW 6-Series

10th: Lotus Elise

En iyi 10 araba dizaynı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En iyi 10 meslek!

En iyi 10 meslek!

ABD'de en iyi meslek bilgisayar programcılığı. Money dergisinin araştırmasında sıralama, ücret, kariyer olanakları, stres, esneklik ve yaratıcılık potansiyeline göre oluştu. Liste sırasıyla şöyle: 1- Bilgisayar programcısı. 2- Üniversite hocası. 3- Finansal danışman. 4- İnsan kaynakları uzmanı. 5- Doktor asistanı. 6- Pazar analisti. 7- Bilişim analisti. 8- Emlak eksperi....
  2. En İyi 10 Mutfak Tezgahı

En İyi 10 Mutfak Tezgahı

laminant mutfak tezgahı fiyatları laminat tezgah fiyatları laminant tezgah siyah tezgahlı mutfak siyah granit Siz meleklerime ilginç ve farydalı bulduğum bir bilgiyi getirdim. En iyi 10 mutfak tezgahı.. Özellikle yeni ev alacak meleklerim için daha faydalı olacağına inanıyorum. :) Piyasada mutfak tezgahlarının birçok çeşidini bulmanız mümkün. Sizler için hazırladığımız bu liste ile en iyi...
  3. En iyi 10 müslüman icadı

En iyi 10 müslüman icadı

hoppaMüslümanlar neleri icat etti? İşte keşif ve icatlarda Top 10 ! Kahve: Halid isimli bir Arap, Etyopya'nın Kaffa bölgesinde keçilerin yere dökülmüş koyu renkli tohumları yediğini fark etti. Kahve 1645'te Venedik'e geldi. * Satranç: Eski Hindistan'da ortaya çıkan bu oyuna Persler tarafından bugünkü şekli verildi. * Paraşüt: Endülüslü Abbas Kasım İbn Firnas'ın asıl amacı uçan bir cihaz...
  4. En İyi Araba Hangisi

En İyi Araba Hangisi

En İyi Araba Hangisi ? Araba almayı düşünüyorum para konusunda henüz kredi çekmedim biraz var param ama ona göre tamamlıyayım diyorum sizce en iyi araba hangisi ne almak lazım
  5. En İyi Araba Markası Hangisi ?

En İyi Araba Markası Hangisi ?

En İyi Araba Markası Hangisi En İyi Araba Modeli Herkesin keyfi zevki farklıdır melekler :) Özellikle birbirinden değişik araba modelleri içinde herkesin favorisi olan modeller de çeşitlidir. Peki sizin favori araba markanız hangisi? Gerçi her sene çıkan değişik özelliklerde ve modellerde araçlari takıntılı olduğumuz markalardan bile vageçmemizi sağlayabiliyor. Şimdi ben bazı araba...

Sayfayı Paylaş