gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

en iyi 20 savaş filmi listesi var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bana en iyi 20 savaş filmi listesi lazım malum okullar da tatil oluyor bol bol izlerim artık :D:D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

en iyi 20 savaş filmi listesi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en iyi 100 Amerikan Filmi

en iyi 100 Amerikan Filmi

iyi 100 amerikan filmi eski amerikan filmleri eski filmleri izle Tüm zamanların en iyi 100 Amerikan Filmi Amerikan Film Enstitüsü (AFI) bütün zamanların en iyi 100 Amerikan filmini belirledi. Sinema uzmanları eleştirmenler ve tarihçilerin katılımıyla belirlenen listede klasik filmler ağırlıkta. İlk sırada ise Orson Welles'in 1941 tarihli Yurtaş Kane adlı filmi yer alıyor. 1. "Citizen...
  2. 2008'in en çok izlenen 20 filmi

2008'in en çok izlenen 20 filmi

Hollywood’da geride bırakmaya hazırlandığımız 2008 yılına bilim-kurgu ve macera yapımları damgasını vurdu. Yılın en çok izlenen filmi ise dünya çapındaki 997 milyon dolarlık toplam gişe hasılatıyla “Kara Şövalye-Dark Night” adlı film oldu. Gişe hasılatına ilişkin verilerin toplandığı sinema sektörü yayın organlarından yapılan derlemeye göre, yıl içinde seyirci, aksiyonun ağırlıkta olduğu...
  3. En İyi Savaş Filmleri

En İyi Savaş Filmleri

En İyi Savaş Filmleri hangileri bana En İyi Savaş Filmlerinin isimlerini yazın lütfen
  4. En İyi Savaş Filmlerinin sıralaması

En İyi Savaş Filmlerinin sıralaması

En İyi Savaş Filmleri nelerdir En İyi Savaş Filmlerinin sıralaması Her ne kadar ben aksiyon macera ve savaş fimlerinden pek hoşlanmıyor olsamda, bencillik yapmıyor ve sevenler için bu güne dek gelmiş geçmiş en iyi savaş filmlerinin isimlerini listeliyorum melek'ler:) 1.Schindler's List-1993 2.Ningen no jôken-1961 3.Casablanca-1942 4.Apocalypse Now-1979 5.Paths of Glory-1957 6.Saving...
  5. Daily Telegraph Gazetesine Göre En İyi 20 Savaş Filmi

Daily Telegraph Gazetesine Göre En İyi 20 Savaş Filmi

en iyi savaş filmleri en iyi 20 savaş filmi Sevgili filmsever melekler, Daily Telgraph gazetesinin seçtiği dünyanın en iyi 20 savaş filmi listesini paylaşıyoruz. En iyi romantik komedi filmleri listemizi de gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz :tik: Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok (1930) Savaşın anlamsızlığını gözler önüne seren ve savaşta herkesin kaybettiğini savunan Erich Maria...

Sayfayı Paylaş