En iyi kırışıklık giderici krem kullananlar

S

Sezginsssv

Forum Okuru

Slmm kızlar bende göz çevresinde kırışıklıklar başladı şimdiye kadar hiç kırışıklık kremi kullanmadım ama kullanayım bir faydası olur diye düşünüyorum en iyi kırışıklık kremi hangisi kullananlar varsa önerilerini bekliyorum

Merhaba tatlım
Bana sorarsan en iyi kırışıklık kremi ; doğal beslenmek stresten uzak olmak ,spor yapmak ,düzenli uyku , hijyene dikkat etmek , gamsız kedersiz bir hayat sürmek:) ama nerdeee değil mi bunları yapabilene aşkolsun herşeyikaamıza takıyor sres yumağına dönüyor , aburcubur yiyor , totomuzukaldırıp spor bile yapamıyoruz çünkü isteğimiz olmuyor ya da vakit bulamıyoruz bu hayat döngüsünde. Sana doğal bir kaç şey önerebilirim aşağıda linki mevcut hem bilgilenirsin hem de doğal olarak nasıl geçirirsin bunu deneyimlemiş olursun kırışıklık kremleri çok pahalı ben kullandım ama biraz farketse de çok da kayda değer bir sonuç alamadım o kremlere vereceğim paraya biraz daha ilave eder botoks yaptırırım dedim ama benimki saçmalaya ben seni herhalinle seviyorum dedi :) aslında para gitmesin demek istedi :) neyse link aşağıda bir dene ben denedim faydası var

Geri