gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En iyi Türk yüzücülerin isimleri

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Türkiyenin En İyi Yüzücüleri Türkiyenin En İyi Yüzücüleri Kimler

Survivor yarışmasıyla hepimizin tanıdığı Türkiye'nin en iyi yüzücülerinden biri Survivor'un şampiyonu olan Derya Büyükuncu... Peki sadece Derya Büyükuncu mu en iyi yüzücümüz. Sevgili Melek'lerim, bu sayfamızda ülkemizin en iyi yüzücülerinin isimlerini listeledik:)

Türkiyenin en iyi ve en başarılı yüzücüleri Adana-Ankara-İzmir ve İstanbul Anadolu bölgesin'den çıkmıştır.

Türkiyenin En İyi Yüzücüleri İsimleri

*Ayhan Karataş

*Aytekin Mindan

*Buket Aydın

*Derya Büyükuncu

*Devrim Cenk Ulusoy

*Ediz Yıldırımer

*Engin Ünal

*Erdem Sezer

*Halim Şenyürekli

*Kaan Berberoğlu

*Kürşad Tüzmen

*Leyla Asım Turgut

*Nesrin Olgun

*Merve Terzioğlu

*Uğur Taner

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En iyi Türk yüzücülerin isimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En İyi 10 Gece FotografLarı (Türk FotoğrafçıLarı)

En İyi 10 Gece FotografLarı (Türk FotoğrafçıLarı)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. En İyi Türk Otel

En İyi Türk Otel

beyaz yunus faralya butik otel beyaz yunus faralya En iyilerde 2 Türk otel İngiliz Guardian gazetesi, "En iyi deniz manzaralı" ve En iyi aile plajlı" otelleri derledi. 10'ar otellik listelerde Ölüdeniz ve Gökova'dan da birer otel yer alıyor.. Ölüdeniz'deki Beyaz Yunus Faralya butik otel, eşsiz manzarası ile listeye girmeyi başardı. İngiliz Guardian gazetesi,...
  3. En İyi Türk Rapçi

En İyi Türk Rapçi

Evet meleklerım türkiyenin en iyi rapçisi kimdir... 1-Sagopa Kajmer 2-Kolera 3-Ayben 4-Zet 5-Raffine 6-Ceza 7-Fuat 8-Yasin 9-Şehinşah 10-A.P.O Evet Seçim Sizin... İyi Seçimler...
  4. Türk sinema tarihinin en iyi 10 filmi

Türk sinema tarihinin en iyi 10 filmi

1- Uzak (2002) - Nuri Bilge Ceylan Hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul`a gelen Yusuf, uzaklara gitmeyi düşleyen fotoğrafçı akrabası Mahmut`un yanına yerleşir. Mahmut ise Yusuf`u hoş karşılamamıştır. Nuri Bilge Ceylan, bu filmiyle Cannes Film Festivali dahil olmak üzere birçok festivalden ödülle dönmüş, adını geniş kitlelere duyurmuştu. 2- Gelin (1973) - Ömer Lütfi Akad Ömer...
  5. EN İYİ TÜP BEBEK DOKTORLARI İSİMLERİ

EN İYİ TÜP BEBEK DOKTORLARI İSİMLERİ

Merhaba arkadaşlar. Bu konuyu açmamın sebebini öncelikle açıklayayım. Bu arada tanıyanlar var ama tanımayan arkadaşlarım için özet geçeyim. Ben 29 yaşında bir bayanım.Evliliğimin ilk iki ayı doğum kontrol hapıyla korundum.Daha sonra bir rüya gördüm bebeğim olmuş.Etkisinde kalarak hapı bıraktım.2 ay bekledim olmadı.Doktora gittim.Yumurtalarım gayet iyi dedi.Hap verelim dedi.Sadece Serephone...

Sayfayı Paylaş