gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Endeskopi sonucu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Saygılar wep sitenizi tesadüfen buldum 2 yıldır sürekli mide yanması ekşimesi şikayetlerim oluyordu zaman zaman geceleri yemeğin ağzına gelmesinden dolayı uyanıyorum. Geçen hafta endeskopi yaptırdım bulgular KÖS yetmezliği
    Slinding hiatus hernisi
    Alkalen Reflü Gastrit
    Bulber Ödem

bulguları ortaya çıktı. İlk gösterdiğim dr. Ursofalk ve Antepsin ilaçlarını verdi
    başka bir gastroenteloji uzmanı dr.a gittiğimde bunları neden kullandın gerek yok dedi ve Pantpas (lansol ün biraz daha etkili olduğunu söyledi) ve gaviscon verdi ne yapacağımı şaşrıdım kime inanıcam siz ne öneriyorsunuz

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, En iyisi tüm tetkiklerinizi bir üniversite hastanesinde yaptırmanızdır.Geçmiş olsun...:)

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    En iyisi tüm tetkiklerinizi bir üniversite hastanesinde yaptırmanızdır.Geçmiş olsun...:)

Endeskopi sonucu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sonuç Ne...? :)

Sonuç Ne...? :)

Dikkatlice okuyun ve şaşırın:) Dikkatlice okuyup uygulayın ve şaşırın 1 - Bir kağıda ya da hesap makinenize telefon numaranızın ilk 3 rakamını yazın (alan kodunu değil) 2 - 80'le çarpın. 3 - Bulduğunuza 1 ekleyin 4-Bulduğunuzu 250 ile çarpın 5 - Bulduğunuza telefon numaranızın son 4 rakamını ekleyin 6 - Bulduğunuza yine telefon numaranızın son 4 rakamını ekleyin...
  2. reform sebep ve sonuçları

reform sebep ve sonuçları

reform sebepleri ve sonuçları reform nedenleri ve sonuçları Misafirimizin isteği üzerine bu sayfamızdan reform nedenlerini ve reform sonuçlarını konu alıyoruz Melek'ler. Sizlerde Reform nedenleri ve sonuçları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen buyrun arkadaşlarım; Reform'un Nedenleri Katolik Kilisesi'nin bozulması ve ıslahat fikrinin yayılması. Hümanizm sayesinde...
  3. 2012 ÜDS sonuçları açıklandı

2012 ÜDS sonuçları açıklandı

2012 ÜDS sonuçları sorgulama 2012 ÜDS sonuçları öğrenme Merhaba SEvgili Melek'ler, bu yazımızda 2012 ÜDS sonuçlarının açıklandığını duyuruyor ve 2012 ÜDS sonuçlarını öğrenmek isteyen tüm arkadaşlarımız için ilgili linki paylaşıyoruz. 18 Mart 2012 tarihinde yapılan 2012-ÜDS İlkbahar Dönemi Sınavı’nın değerlendirme işlemleri tamamlandı. ÖSYM sınav sonuçlarını ve kitapçıklarını sitesinde...
  4. Gebelik testi sonucu bekleyenler

Gebelik testi sonucu bekleyenler

Gebelik testi sonucu bekleyenler lütfen bana acil yardım eder misiniz nolur. benim hamilelik şühpem vardı eşimlde korunmadan sürekli aylardır deniyoruz her ne ise bu ay gecikme olunca üç gün bende test yaptırdım sonra kapı çaldı misafir gelmişti az onla ilgilenem dedim baktım bi saat geçmiş testi unutmuştum gittim baktım aman allahım hamileyim :) Hemen aradım eşimi komşu ne oluyor dedi dedim...
  5. hcg sonucu

hcg sonucu

kan testi yaptrdım ve sonuc 272.8 cıktı.doktor dıs gebelık olabılır ıkı gun sonra tekrar test yaptrması lazım demıs.sonuc dusuk mü sizce

Sayfayı Paylaş