gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Engin Nürşani - Neden Doğru Söylemedin

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Sana nasıl inanmıştım Neden doğru söylemedin
    Benim olursun sanmıştım
    Neden doğru söylemedin

Birden bire tez değiştin
    İki damla suda taştın
    Seni canımdan sevmiştim
    Neden doğru söylemedin

Bir gün benden bıkacaksın
    Hatır gönül yıkacaksın
    Madem bunu yapacaktın
    Neden doğru söylemedin

Nurşaniyem ben yorgunum
    seven gönlüme dargınım
    sence sonu yoktur bunun
    neden doğru söylemedin

Engin Nürşani - Neden Doğru Söylemedin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Engin Nürşani - Verin Benim Sevdiğimi

Engin Nürşani - Verin Benim Sevdiğimi

verin benim sevdiğimi notaları Flak Etmez HİÇ Kİmseyİ İkİ Sevenİn Vebalİ Vayyyyy Vayyyyy Verİn Benİm SevdİĞİmİ Sİzİn Olsun DÜnya Malİ(2) BaĞiriyom Duymuyolar ÇaĞiriyom Duymuyorlar Vayyyy(2) GÖnlÜm Bİ GÜzelİ Sevdİ Onu Bana Vermİyorlar Vayyyy Meftunİyem Bİrden Soldum YakvoŞ Olup Yakit Oldum Vayyyy Sankİ Poyraz Yelİ Oldun Esİyorsun Delİ Delİ Vayyyy(2) BaĞiriyom Duymuyorlar ÇaĞiriyom...
  2. Engin Nürşani - Mutlumusun

Engin Nürşani - Mutlumusun

Sana bağli aşk ipimi çözdün işte mutlumusun Derdim çile gam yükünü ezdin işte mutlumusun Derdim çile gam yükünü ezdin işte mutlumusun Mutlumusun mutlumusun son yuvamda tatlimisin Seyret gece mehtabini dinle aşkin hitabini Kalleşligin kitabini yazdin işte mutlumusun Kalleşligin kitabini yazdin işte mutlumusun Mutlumusun mutlumusun son yuvamda tatlimisin Sevmem sevda pazarini sevda sözü...
  3. Engin Nürşani - Gülom

Engin Nürşani - Gülom

Bu gecede uykulari boldum gulom gulom gulom senin icin Terk etmedim bu diyari kaldim gulom gulom gulom senin icin Kaldim gulom gulom gulom senin icin Kaldim gulom gulom gulom senin icin Terk etmedim bu diyari kaldim gulom gulom gulom senin icin Kaldim gulom gulom gulom senin icin Kaldim gulom gulom gulom senin icin Kaldim gulom gulom gulom senin icin Simdi senden cok uzakta ne olduysa oldu...
  4. Engin Nürşani - Derbederim

Engin Nürşani - Derbederim

gozlerim yollarda kulagim seste derbederim perisanim gelsene bulbul aglar oldu altin kafeste derbederim perisanim gelsene canim gelsene bulbul aglar oldu altin kafeste derbederim perisanim gelsene canim gelsene ana kuslar doner yuva basina avci vurmus yara almis dosunde ayri kalmis yavrusundan esinden derbederim perisanim gelsene canim gelsene ayri kalmis yavrusundan esinden derbederim...
  5. Engin Nürşani - Adına Bir Çizik Çektim

Engin Nürşani - Adına Bir Çizik Çektim

Yalanla yeminle nara yaktığım Sözlerini bile bile unuttum Usanmazdım saatlerce baktığım Gözlerini bile bile unuttum Unuttum adına bir cızık çektim Sana çok bağlıydım ümüdüm vardı Onun için bu can sana yalvardı Ömrümün üstünde yıllar yol aldı İzlerini bile bile unuttum Unuttum adına bir cızık çektim Yüreğime kazdım senin adını Ben almadım alan alsın tadını Terk eyledim en sevdiğim kadını...

Sayfayı Paylaş