gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

EPDK: Türkiye’nin doğalgazsız kalma riski var

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

ENERJİ Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Hasan Köktaş, Türkiye’nin doğalgazsız kalma riski olduğu uyarısında bulunarak, kanun değişikliği yapılarak özel sektör ithalatının kademeli olarak serbest bırakılması, kontrat ve miktar devri modelinin yeniden değerlendirilmesi gibi alternatifleri içeren yeni bir model oluşturulması gerektiğini söyledi. Köktaş, Gaz Dağıtıcıları Birliği’nin (GAZBİR) Antalya’da düzenlediği sektör toplantısına katıldı. Köktaş, şunları söyledi:

5 YILDA 4 MİLYON KİŞİYE DOĞALGAZ: Artık doğalgaz dağıtım sektöründe önemli ölçüde hedefe ulaşıldı. Halen kamunun elinde olan İGDAŞ ve Başkent doğalgaz şirketlerinin özelleştirme çalışmaları ile doğalgaz dağıtım piyasasındaki serbestleşme çalışmaları sonuçlanacak. Özel sektörün, toplam tutarı 700 milyon doları aşan ve 60 bine yakın kişiye istihdam sağlayan yatırımları sayesinde bir milyonun üzerinde konutta, asgari dört milyon insanımız doğalgazla tanıştı.

GAZDA ARZ GÜVENLİĞİ TEHLİKESİ: Botaş yöneticileri, tüketim miktarlarının hızla arttığını bu nedenle Botaş’ın ’al ya da öde’ yükümlülüklerinden dolayı tazminat ödemek gibi bir riskinin de artık kalmadığını belirttiler. Ancak bu sefer ülkenin doğalgazsız kalabilmesi yani arz güvenliği riski ortaya çıktı.

hurriyet.com

EPDK: Türkiye’nin doğalgazsız kalma riski var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fazla Tuz Beyin kanama riski var

Fazla Tuz Beyin kanama riski var

riskler, beyin kanamasi, sebep, hastalik, cok tuz, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Fazla Tuz Beyin kanama riski var Çok tuzlu besinlerle beslenmek, beyin kanaması ve kalp-damar hastalıkları riskini artırıyor. Araştırmacılar, günlük tuzlu yiyecek tüketimi ile beyin kanaması ve kalp-damar hastalıkları...
  2. sürtünme yolu ile ilişkide hamile kalma riski nedir?

sürtünme yolu ile ilişkide hamile kalma riski nedir?

Kızlar sitenize kayıtlı değilim şöyle bi sorunum var. Erkek arkadaşımla sürtünme ile birlikte olduk hamile kalma olasılığı nedir, yani sürtünerek te hamile kalma olasılığı varmı. Lütfen Yardımcı olun. Adetime daha 5 gün var ama ben korkuyorum napacam ya hamileysem :S
  3. Geri çekilme yöntemi ile hamile kalma riski kaçtır hamile kalınırmı?

Geri çekilme yöntemi ile hamile kalma riski kaçtır hamile kalınırmı?

Geri çekilem yöntemi ile hamile kalınırmı kalma riski yüzde kaçtır arkadaşlar
  4. Hamile Kalma Riskinin Az Olduğu Dönem

Hamile Kalma Riskinin Az Olduğu Dönem

hamile kalmak istemiyorum,hamile kalınmayacak günler,hamile kalmamak için uygun günler,hamile kalınmayan günler,hamile kalma riskinin en az olduğu dönem hakkında bilgiler Merhaba korunmadan veya korunmayı unutarak eşimle ilişkiye giriyoruz ve kazayla gebe kalmak istemiyorum. Daha önce istemeden hamile kaldığım için kürtaj oldum . Hangi günlerde cinsel ilişkiye girersek hamile kalma şansı...
  5. hamile kalma riski

hamile kalma riski

Eşimle adete 2 gün kala ilişkiye girdim hamile kalma riskim nedir ?

Sayfayı Paylaş