gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Epilasyon aleti ile ağda yapılışı

Konu, 'Tüy Dökme Yöntemleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ağda yapılışı agda yapilisi epilasyon aleti nasıl kullanılır ağdalı epilasyon aleti Epilasyon aleti ile ağda yapılışı hakkında sizlere merak ettiğiniz tüm bilgileri sunuyorum. [​IMG]
    Ağda; vücudumuzda istenmeyen tüylerin yok edilmesi için yapılır. Epilasyon aleti ile ağda ise ağda yapım metotları arasında en çok sabır gerektirendir. Epilasyon aleti ile ağda, gerek kısa tüyleri alabilmesi, gerekse diğer ağda yöntemlerinden daha acısız olması nedeniyle tercih edilmektedir. Peki epilasyon aleti ile ağda nasıl yapılır biliyor musunuz?

Öncelikle epilasyon aleti ile ağda yapımının nasıl bir şey olduğundan bahsedelim. Çalışma prensibi cımbızla aynıdır, açılıp kapanan bir çok uç tüyü kapar ve bir cımbız gibi kökten alır. En büyük avantajı çok küçük tüyleri bile alabilmesidir.

Uygulama önerileri : Başlamadan önce cildinizin temiz ve kuru olduğundan emin olun.
    Makineyi, yavaş, fazla bastırmadan ve tüylerin çıkış yönünde yani aşağıdan yukarıya doğru hareket ettirin.

Tüylerin yeniden çıkışı : 2-3 hafta.

Riskleri : Yeni tüylerin bir kısmı batık çıkabilir.
    Makine ciltte hızlı hareket ettirilirse bir çok tüyü koparabilir.
    Tam temizlik için ısrar ve sabır gerektirir.

Epilasyon aleti ile ağda yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. epilasyon aletinden olusan batıklar

epilasyon aletinden olusan batıklar

arkadaslar ben tüylerden kurtulmak için epilasyon aleti kullanıyorum ama bacaklarımda özellikle batıklar var hele lekeler ve deri altındaki tüyler igren görünüyor eee bende oynuyorum biraz iyice kötü oldu lekeler benim morelimi bozuyor sizde de bu gibi sorunlar varmı ve ne yapabilirim tavsiyeniz varmı?
  2. Rüyada Epilasyon Aleti Görmek

Rüyada Epilasyon Aleti Görmek

Rüyada Epilasyon Aleti Görmek ne demek acaba hadi kızlar çok saçma gelebilir belki ama gördüm ben
  3. epilasyon aletinin hassas başlığı

epilasyon aletinin hassas başlığı

kızlar bikini bölgesi için epilasyon aletinin hassas başlığı nasıl olur? yani aranızda kullananınız varsa bilgi verebilir mi lütfeeen....
  4. Epilasyon aleti ile bıyık alınır mı ?

Epilasyon aleti ile bıyık alınır mı ?

Kızlar ben bıyıklarımı bi kaç defa epilasyon aleti ile aldım arkadaşlarım siyahlaştırır onunla alma dediler. Fikriniz var mı yardımcı olur musunuz ? Gerçekten siyahlaştırır mı ?
  5. LAZER EPİLASYON ALETİ

LAZER EPİLASYON ALETİ

:uhh:KIZLARRRRR LAZER EPİLASYON ALETİ SATIYORUM HEMDE YARI FİYATINA ÇOK GÜZEL KULLANIŞLI GERÇEKTEN İŞE YARIYOR İHTİYAÇTAN SATIYORUM ACİLLL

Sayfayı Paylaş