Epilasyon aleti ile ağda yapılışı

Konu, 'Tüy Dökme Yöntemleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

ağda yapılışı agda yapilisi epilasyon aleti nasıl kullanılır ağdalı epilasyon aleti Epilasyon aleti ile ağda yapılışı hakkında sizlere merak ettiğiniz tüm bilgileri sunuyorum.
    Ağda; vücudumuzda istenmeyen tüylerin yok edilmesi için yapılır. Epilasyon aleti ile ağda ise ağda yapım metotları arasında en çok sabır gerektirendir. Epilasyon aleti ile ağda, gerek kısa tüyleri alabilmesi, gerekse diğer ağda yöntemlerinden daha acısız olması nedeniyle tercih edilmektedir. Peki epilasyon aleti ile ağda nasıl yapılır biliyor musunuz?

Öncelikle epilasyon aleti ile ağda yapımının nasıl bir şey olduğundan bahsedelim. Çalışma prensibi cımbızla aynıdır, açılıp kapanan bir çok uç tüyü kapar ve bir cımbız gibi kökten alır. En büyük avantajı çok küçük tüyleri bile alabilmesidir.

Uygulama önerileri : Başlamadan önce cildinizin temiz ve kuru olduğundan emin olun.
    Makineyi, yavaş, fazla bastırmadan ve tüylerin çıkış yönünde yani aşağıdan yukarıya doğru hareket ettirin.

Tüylerin yeniden çıkışı : 2-3 hafta.
    Riskleri : Yeni tüylerin bir kısmı batık çıkabilir.
    Makine ciltte hızlı hareket ettirilirse bir çok tüyü koparabilir.
    Tam temizlik için ısrar ve sabır gerektirir.

Epilasyon aleti ile ağda yapılışı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sir Ağda Nedir? ve Ağda Sonrası Bakım

sir ağda nedir genital bölge ağda sonrası sir sonrası ipek SİR AĞDA NEDİR? Sir ağda, çam ağaçlarından toplanan reçinelerin bal mumu, bitkisel maddeler ve yağlar ile karıştırılarak bir takım işlemlerden geçirilmesi ile elde edilen kuvvetli bir ağdadır. Reçine ağda olarak da adlandırılan sir ağda, çam ağaçlarından toplanan reçinelerin işlenmesiyle elde edilir. Ağaçların yaşı ve...
  2. ağda yada epilasyon sonu kararan koltuk altları için

koltuk altı epilasyon koltuk altı neden kararır vajina kararması ağda yada epilasyon sonucunda bir çok kadının koltuk altı yada vajinal bölgesi kararır. ve bir çok kadın koltuk altı kararmış diye askılı yada koltuk altını açıkta bırakan kıyafetler giymekten kaçınır. işte size artık kararmış koltuk altlarınızı yada vajinal bölgelerinizin eski doğal rengine dönmesi için bir kaç öneri:)...
  3. Epilasyon aleti kullanandan tavsiye istiyorum...

epilasyon aleti tavsiye epilatör tavsiye batık yapmayan epilatör epilasyon cihazı 2011 Kızlar ben epilasyon aleti almak istiyorum. Bi öneriniz var mı şöyle fazla can yakmayan bi kaç aparatı olanlarından :D:D Bana biraz tavsiyede bulunursanız çok sevinicem :)
  4. Epilasyon ve Ağda Artık Bitti. Tüylere Son !

Arkadaşlar nbp dermonox diye bir krem var. Kullanan varmı?
  5. Rüyada Epilasyon Aleti Görmek

Rüyada Epilasyon Aleti Görmek ne demek acaba hadi kızlar çok saçma gelebilir belki ama gördüm ben
  6. Rüyada Epilasyon Aleti Görmenin tabiri

Rüyada Epilasyon Aleti Görmek Rüyada Epilasyon Aleti Görmek Ne Demek Bir misafirimiz rüyasında epilasyon aleti görmüş ve haliyle bu rüyasının ne demek olduğunu merak ederek, tabirini bizden istemiş. Biz de bu yazımızda o misafirimizin isteğini yerine getieriyor ve rüyada epilasyon görmenin tabirini sizlerlede paylaşıyoruz. Epilasyon aleti ile alakalı İmam Nablusinin tabir kitabindan geçen...
  7. Epilasyon aleti ile bıyık alınır mı ?

Kızlar ben bıyıklarımı bi kaç defa epilasyon aleti ile aldım arkadaşlarım siyahlaştırır onunla alma dediler. Fikriniz var mı yardımcı olur musunuz ? Gerçekten siyahlaştırır mı ?
  8. Gebelikte Epilasyon Aleti Kullanımı zararlımı lütfen cevap verin

Gebelikte Epilasyon Aleti Kullanımı zarar verir mi bebeğime lütfen bu konuda bana cevap verin, hamileyim ve epilasyon aleti kullanıyorum sakıncası olur mu?
  9. tavsiye edeceğiniz epilasyon aleti hangisi

Kızlar epilatör almak istiyorum ama sizlerin tavsiyelerine ihtiyacım var, kim hangisinden memnun, ona göre alacam ..
  10. philips lazer epilasyon aleti kullananlar

selam melekler aranız da philips lazer epilasyon aleti alıp kullanan varmı bende almak istiyorum ama boşuna para vermek istemiyorum kullanıcı yorumlarına bakarak almak istedim olumlu ve olumsuz eleştireleri yorumları çok merak ediyorum. tüyleri nasıl iyi alıyormu tüylerin çıkma süreci falan nedir bide fiyatı hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ağdalı epilasyon aleti

,
  2. adalı epinosyon haleti

,
  3. vajina ağda

,
  4. epilasyon aletu ile agda yapmak