gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Ercan Demirel-Durma Git

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

ercan demirel durma git akor durma git akor ercan demirel Istemem basina birseyler gelsin Melekler alsin seni kanatlari altina
    Dilegim Allahimdan mutsuz olmayasin
    Yuzun hep gulsun hersey gonlunce olsun
    Gulum sana ben dayanamam 2x

Durma git hic bakma gozyaslarima
    Aglayarak atlatirim ben bu yukumu
    Mutlu ol mesut ol pisman olma sakin
    Allahim korusun seninle dualarim

Hayatim herseyim ne olur iyi bak kendine
    Usutme hasta olma uzulme garib halime
    Yeterki sen mutlu ol beni birak bir koseye
    Bakarim caresine merak etme sen bosyere
    Gulum sana ben dayanamam 2x

Hayatim herseyim ne olur iyi bak kendine
    Usutme yuka giyinme hasta olma uzulme su garib halime
    Yeterki sen mutlu ol beni at bir koseye
    Bakarim ben bir caresine

Ercan Demirel-Durma Git konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Durma Git

Yıldız Tilbe - Durma Git

Sana öyle dargınım ki Haykırmak yetersiz Kelimeler yersiz İfadesiz kalır Bu derdin yüreğimde Donup kaldı sanki İçimde umutlar Uçup gitti sanki Bir yanda kavgalar Bir yanda yalanlar Durmadan büyüyor Aramızda bu dağlar Durma git Götür ne varsa bekleme Ağlarım ben yalnız kendi kaderime Anladım Derman değilsin derdime Haydi git Bitir ne varsa yüreğimde Haydi git Düşünme,...
  2. Ercan Demirel - Seviyorum seni Anla

Ercan Demirel - Seviyorum seni Anla

ercan demirelin şarkıları ercan demirel sevişiyorduk orda seviyorum seni anla notaları demirel sevişiyorduk seviyorum anla tab Ben neyleyim faydası yok bir şeyin Param parça bir haldeyim tutmaz oldu ellerim Yüreğimde bir acı tadım tuzum kalmadı Ne yaptın bana söyle durduramam bu feryadı Seninle olmak çok güzel Bir dakikan ömre bedel Kokun sarmış dört yanımı Dayanmak çok zor hadi gel Ben...
  3. Ercan Demirel - Ayrilamam ki Severken

Ercan Demirel - Ayrilamam ki Severken

ercan demirel karar verdim Can damarimdan ayrildim Kapimi çarptim arkama bakmadim Gururumdan geçemedim Onu bir kez dinlemedim Tanrim bana sen yardim et Anlamadimki neyoldu Karar verdim çok erkenden Naseviniyaldim simdi Ayrilamamki severken Yureyimin sesi bana Hesab sorar gibi oldu Bebeyim bu gunden beri Kalbim çiçek gibi soldu Can damarimdan ayrildim Kapimi çarptim arkama...
  4. Ercan Demirel - Zor geliyor Anlatamam

Ercan Demirel - Zor geliyor Anlatamam

zor geliyor anlatamam ercan demirel zor geldi ercan demirel geliyor anlatamam Ben dünki ben degilim inan bana Ne olur dön geri Askim kurban olurum ben sana Ben dünki ben degilim inan bana Ne olur duy sesimi Askim muhtacim ben sana Al beni Sar beni Yerden yere cal beni Yeminim var bu aska Canlandir su kalbimi Al beni Sar beni Ömür boyu sev beni Olamam sensiz asla Tutu ver...
  5. Ercan Demirel - Seviyorum Anla - AKOR (versiyon 1)

Ercan Demirel - Seviyorum Anla - AKOR (versiyon 1)

ben dün gece rüyamda akor seviyorum seni anla akor ercan demirel ben dün gece rüyamda gitar akorları ercan demirel seviyorum anla tab Kapo3 Giris: Am – F – G – Em – F – G – F – Em Em F Em Am Em F Em Ben neyleyim faydasi yok birseyin paramparca bir haldeyim tutmaz oldu ellerim . Em F Em Am...

Sayfayı Paylaş