gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Eren BAKICI Avatarları

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

eren bakıcı avatarları eren bakıcı imzaları facebook bakici facebook [​IMG]

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Eren BAKICI Avatarları
    Teşekkürler

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

admınım teşekkurler..

4. BörüLce

BörüLce Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benim prensesim cok tatLi tesekkürLer adminim :)

Eren BAKICI Avatarları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cenk Eren - Cancağızım

Cenk Eren - Cancağızım

Kesemem yolunu gitmek istersen Engeli ancak kendi önüme koyarım Gerekirse yaramı saklar susarım Unutma ben senden öncede yalnızdım saklı sevginle ümitlendim durdum yoksa ben hayatımda hiç yokmuydum esrarengizlikti bu sürüp gitti ben belirsizlikten yandım yoruldum bir ses ver bir konuş anlat kendini sıkılmadan göster sendeki yerimi beni yıkmadan...
  2. uğur ışılak-erenlerin sofrasında

uğur ışılak-erenlerin sofrasında

uğur ışılak erenlerin sofrasında Boşa lokma yok dediler Erenlerin sofrasında Her lokmaya hak dediler Erenlerin sofrasında Can evimde hilâlimdir Cemalim hem calâlimdir Her sunulan helâlimdir Erenlerin sofrasında Mamurlandı can harabı Canım cananın turabı ıçirdiler aşk şarabı Erenlerin sofrasında Gönül sarhoş ayılmıyor Bir nara ki duyulmuyor Ne hikmetse doyulmuyor Erenlerin sofrasında
  3. Eren BAKICI

Eren BAKICI

1984 te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde orta öğretim ve liseyi bitirdi.Aynı okulda Modern Dans eğitimi görüyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda altı yıl boyunca rol aldı. Londra da Urdang Dance Academy de ve Budapeşte Dans okulundaeğitim aldı. Dans grubu ; Dans ; ile Çin’de Ülkemizi temsil...
  4. Nasıl bir bakıcı bulmalı?

Nasıl bir bakıcı bulmalı?

bakıcı sözleşmesi Çalışan annelerin en büyük sorunu doğru bakıcıyı bulmak Meleklerim! Bazı 'püf noktalarına' dikkat ederek isabetli seçim yapabilirsiniz... buyrun... Düzgün diksiyon tanıdık birinden referans ve en önemlisi çocuğunuzun onun yanında huzurlu olması doğru bakıcıyı bulduğunuzun göstergelerinden birkaçı... Prof. Dr. Murat Tuncer; mükemmel anne- baba olmak isteyen aileler...
  5. Bakıcı arayanlar buyrun

Bakıcı arayanlar buyrun

Merhaba bayanlar evimde çocuk bakmak istiyorum ilgilenenler mesaj atsın. Evliyim ve bir çocuğum var, esenlerde oturuyorum. :ebebek:

Sayfayı Paylaş