gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Erhan Ufak kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

erhan ufak kimdir erhan ufak nereli erhan ufak kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, kurtlar vadisi, güllü erhan

"Kurtlar Vadisi"nden aşina olduğumuz başarılı oyuncu Erhan Ufak hakkında bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler.

Erhan Ufak Türkiye/ Mesleği Sinema oyuncusu Kurtlar Vadisi'nde Güllü Erhan'ı canlandırmıştır. Necati Şaşmaz'ın (Polat Alemdar) halasının torunudur.

Filmografi

Kurtlar Vadisi Pusu 2007, Güllü Erhan - Dizi (Showtv ) (süre: 6 Bölüm devam)
    Kurtlar Vadisi: Terör, 2007, Güllü Erhan - Dizi (Showtv) (süre: 1 Bölüm - Yasaklandı)
    Kurtlar Vadisi Irak, 2006, Güllü Erhan - Sinema
    Kurtlar Vadisi, 2004-2005, Güllü Erhan - Dizi (Showtv, KanalD) (süre: 97 Bölüm)

Erhan Ufak kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erhan Güleryüz - Doğum Günü

Erhan Güleryüz - Doğum Günü

Bugün özel bugün güzel bir gün İçimde tarifsiz bir huzur var Bütün gece dua ettim yine Ne güzelmiş senle yaşananlar Bu sabah çok erkendi uyandım Karanlıktı hala tüm sokaklar Yağmur yağdı yıkandı tüm şehir Güneş açtı bütün hatıralar Takvimlerden birgün daha düştü Birgün daha gidişinden sonra Ben iyiyim ağladığıma bakma Alışmak zor sensiz yaşamaya Doğum günün kutlu olsun canım Mutlu olsun...
  2. Erhan Güleryüz - Cancazım

Erhan Güleryüz - Cancazım

Oturup anlat desen söyleyecek sözüm yok Nerelerdeydin desen var olduğum bir yer yok Bana bir haller oldu sen gittiğinden beri Soğudum bu şehirden düşünüp o günleri Canım cancazım canım acıyor Canım cancazım seni düşününce Canım cancazım içim acıyor Canım cancazım seni düşününce Yanar dağlar gibi kavruluyor içimde aşkın Yanar dağlar gibi patlayacak yüreğimden gözlerime Ne olur kızma bana ne...
  3. Ufak bir bebekken

Ufak bir bebekken

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Erhan Survivor'a Veda Etti

Erhan Survivor'a Veda Etti

Bu sayfa; Erhan Survivor'a Veda etti haberi hakkında bilgiler vermektedir Sevgili melekler, geçtiğimiz haftasonu yapılan dokunulmazlık oyununda yarışmayı ünlülerden Erhan kazanmıştı. Ancak takım olarak dokunulmazlığı kaybeden ünlüler ada konseyinde oylamayla smse kalacak olan iki ismi belirlediler. Bu iki isim Erhan ve Dağhan oldu. Dün gece yapılan sms oylamasıyla da Erhan adaya veda eden...

Sayfayı Paylaş