gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Erkeği çekici kılan kadın mı?

Konu, 'Kadınca' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

İskoçya'nın Aberdeen Üniversitesi'nde yapılan bir araştırmaya göre erkeği kadınların gözünde çekici kılan, kolunda bir başka kadın olması ya da diğer kadınlar tarafından beğenilmesiymiş. Peki bu tez doğru mu? Doğru.
    Öyleyse şunu diyebilir miyiz?
    Erkeği değerli kılan kadındır! Belki kiminiz bu cevaba "evet", kiminiz ise "hayır" diyordur.
    "Hayır" diyenleri anlıyorum.
    Onlar, erkeği değerli kılan şeyin "para" olduğuna inanırlar.
    Ben de böyle düşünenlere kısmen hak verdiğim gibi, aynı zamanda da hak vermiyorum.
    Aslında erkeği değerli kılan şey, yanındaki kadının ona kattığı değerdir.
    Değer dediysem, öyle kadının erkeğe desteğinden bahsetmiyorum.
    O kadının, erkeğin yanındaki duruşundan bahsediyorum.
    Çünkü erkekler sadece sahip oldukları paranın gücüne inanırlar.
    Oysa gücün adı; kadındır.
    Erkek paranın kölesi olur; bir zaman sonra ise kadın, erkeğin efendisi olur.
    Bu durumun karmaşıklığını biz erkekler hiçbir zaman anlayamayız.
    Bu karmaşık düzenin şifre çözücüleri yine yanımızdaki kadındır.
    Onlar, erkeğin parasına yön vermezler.
    Onlar, paraya sahip olan erkeğe yön verirler.
    O nedenle kadın, kadını iyi tanır.
    Kadın, erkeğin tek başına bir b..k olmadığını bilir.
    Kadın, erkekle kendisini mukayese etmez.
    Çünkü doğa buna izin vermez.
    Bu olay eşyanın tabiatına aykırıdır.
    Kadın, o erkeğin yanındaki kadınla kendisini mukayese eder.
    Çünkü bu doğanın bir kuralıdır.
    Denk güçlerin savaşıdır.
    O nedenle kadınlar arasında ki ilişkilerin samimi olmadığına inanırım. Her zaman gizliden gizliye bir çekişme vardır.
    Hatta geçen gün böyle bir olaya şahit oldum.
    Yeni yetmelerin deyimiyle "kanki" olan iki bayan arkadaşın çekişmesini gördüm.
    Bu kadınlar aynı zamanda iş ortağıydılar.
    Dünyanın adil bir yer olmadığı gibi, iki arkadaşın güzellikleri de adil olarak dağıtılmamıştı.
    Birisi çok güzel.
    Diğeri ise ona göre çirkindi.
    Çirkin olanı, yakışıklı ve ünlü bir adamla çıkmaya başladı.
    Bu haber güzel olanın kulağına gitti.
    Güzel olan kadının eşe dosta söylediği sözü size aktarıyorum:
    "Benim gibi güzel bir kadın dururken, bu çirkin kadında ne buldu bu adam?" Sonra ne mi oldu?
    Bırakın kanki olmayı, şimdilerde ortaklıkları bitmek üzere.
    İki kadın arasındaki bu mücadele kime yaradı dersiniz?
    Tabii ki o hödük adama!
    Adam, o saatten sonra kendisini bir şey sandı.
    Kıçını başını oynatmaya başladı.
    Bu da erkeğin egosu işte.
    Kadınlar tarafından beğenilmenin karşı koyulmaz cazibesi!
    O nedenle İskoçlu bilim adamlarına katılıyorum.
    Bir erkek tek başına hiçtir?
    Ama bir kadına sahip olan erkek, diğer bazı kadınların efendisi olur.
    Çünkü o bazı kadınlar böyle istemiştir!

Erkeği çekici kılan kadın mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler bir kadını neden çekici bulur*

Erkekler bir kadını neden çekici bulur*

erkekler nasıl kadınları çekici bulur erkekler neyi çekici bulur cekici bacaklar neyi seksi Son 60 sene içinde çekicilik üzerine yapılan hemen her araştırma şairler, ressamlar ve yazarların son 6 bin yılda yazdıklarıyla aynı sonuca ulaşıyor: Bir kadının görünümü, vücudu ve bunlarla yapabilecekleri, bir erkek için zekası ve bilgisiyle yapabileceklerinden çok daha ilginç! İşte bilim...
  2. Erkekleri Çekici Kılan Meslekler

Erkekleri Çekici Kılan Meslekler

Erkekleri Çekici Kılan Meslekler 1- Pilot Kadınların gönlünü karizmatik üniformaları ve prestijli görevleriyle çeliyorlar. Üstelik, yalnız seyahat ettikleri için bekar kadınlarla tanışma ihtimalleri de çok yüksek. 2- Modacı Kadınların en çok ilgilendiği alanlardan biri moda... Dolayısıyla modacılar birçok meslek grubuna göre daha baştan avantajlı. Beraber çalıştığınız desinatörler ve...
  3. dünyanın en çekici kadını

dünyanın en çekici kadını

çekici resimler dünyanın en güzel kadını dünyanin en güzel kadini dünyanınengüzelkadını dunyanin guzel kadini Başlığa bakıp da sakın bir derginin yaptığı ''yılın en çekici kadını'' anketinden bahsettiğimizi zannetmeyin. Dünyanın en güzel kadını hala Angeline Jolie. Artvin'de yaşayan Cennet Hanım'ın çekiciliği başka yönde. O, iki koluyla metal cisimleri mıknatıs gibi çekmesiyle herkesin ilgi...
  4. Erkek Mi Üstün, Kadın Mı

Erkek Mi Üstün, Kadın Mı

en üstün melek islamda en üstün melek allah katında Günümüzün en çok konuşulan konularından biri de kadın hakları söylenenler, aydınlatmaktan çok karıştırıyor kafalarımızı. Galiba unutulan şu: İnsanları yaratan, hak ve sorumlulukların yaradılışlarına uygun olarak bildiren bir sahipleri var. Tek yol, Yaratıcımız’ın tayin ettiği bu hak ve sorumlulukları öğrenip gereğini yerine getirmek....
  5. Kadınların en çekici yeri

Kadınların en çekici yeri

kadınların en çekici yerleri Evet sizebir soru Kadınların en çekici neresidir? “Güzellik bakanın gözündedir” der hep büyükler. Gerçek biraz daha farklı olsa da ayrın yapmaksızın herkesi sevebileceğimizi düşünmek adına böyle söyleriz. Yine de güzelliğin göreceli olduğunu ve kişiden kişiye değişiklik gösterdiğini biliriz. Ancak söz konusu kadınların vücut şekli olduğunda bilim adamları genel...

Sayfayı Paylaş