gebe
  1. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Erkekle Nasıl Delirtilir...

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında ebraryksl tarafından paylaşıldı.

Kadın ile erkeğin hayata bakışı farklılık arz edebiliyor. Saç kesiminden yola çıkılarak iki cins arasındaki algı ve zihin yapıları arasındaki tezatlar gel-gitler genel hatlarıyla çizildi& Konunun üç farklı versiyonu oluşturuldu. İlki Kadın-erkek, ikincisi kadın-kadın üçüncüsü de erkek-erkeğe konuşmalar&

Hem eğlenelim, hem de farklılıkları görelim!

1.Versiyon Kadın / Erkek: Bir erkeğin hayati nasıl karartılır?

Kadın: Saçımı kestireyim mi?
    Erkek: Olur.

Kadın: Ama kıyamıyorum.
    Erkek: Öyleyse kestirme.

Kadın: Canim değişiklik istiyor...
    Erkek: O halde kestir.

Kadın: Bana akıl vermeyi bırak, delilere verir gibi.
    Erkek: Eğer nasıl hoşuma gittiğini bilmek istiyorsan, sana derim ki uzun saçlı halin daha iyi. Bunu biliyorsun.

Kadın: Beni tanıdığında kısaydı.
    Erkek: Ve sana tam olarak ne dediğimi hatırlıyorum: 'Ne güzel olurdun uzun saçla'.

Kadın: Ama herkes kesmemi söylüyor.
    Erkek: Bu durumda kuaföre git ve bırak uyuyayım lütfen. Bunu senden Allah rızası için istiyorum.

Kadın: Peki nasıl kestireyim? Kat kat mı yoksa perçemli mi?
    Erkek: Kat kat.

Kadın: Bana yakışacağını sanmıyorum, çünkü saçım çok düz.
    Erkek: Bırak perçemli olsun.

Kadın: Çok yorucu.
    Erkek: Yorduğu zaman tekrar kestirirsin

Kadın: O zaman asla uzatamam.
    Erkek: Uzatmak istiyorsan kestirme güzelim.

Kadın: Bana güzelim deme!!!!!!!
    Erkek:?!?!?!?!!

2.Versiyon Kadın / Kadın:

1.Kadın: Ah sekerim saçını mı kestirdin? Ne kadar güzel
    olmuşsun!!!
    2.Kadın: Ay sahi mi söylüyorsun? Ben pek emin olamıyorum. Ay çok mu kısa oldu acaba...??
    1.Kadın: Amaan ne alakası var. Benim yüzüm bu kadar geniş olmasa aynı kesimi ben de denerdim. Benim su seçim klasik oldu artık, yeni bir modele hiç cesaret edemiyorum.
    2.Kadın: Ay yapma Allah askına nesi varmış yüzünün.... Bak söyle şuralarından kat verdirsen, harika olur!! Benim de boynum uzun olmasa ayni seninki gibi bir model yaptırırdım.

1.Kadın: Ah şekerim sen de bir alemsin. Keşke benim de boynum seninki gibi olsa. En azından su çökük omuzlarımın dikkat çekmesini engellemiş olurdum.
    2.Kadın: Ayol sen ne diyorsun?.. Senin gibi omuzları olsun isteyen bir sürü kız var... Giydiğin her şey sana öyle yakışıyor ki.. Bir de benim su kısa kollarıma bak. Omuzlarım seninkiler gibi olsaydı, giydiğim bluzlar üstümde emanet gibi durur muydu?
    3.Versiyon Erkek / Erkek:

1.Adam: Saçını mi kestirdin?
    2.Adam: Evet
    1.Adam: Sıhhatler olsun abi!..
    2.Adam: Sağol...

OLAY :BUDUR !

2. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha bunu kim uygulasa herkez delirir

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    işte kadın ve erkek arsndaki fark:D:Dhahaha
    çok güzel paylşm.teşekkürler...

4. miranda

miranda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten çok doğru isabet olmuş yalnız:D

5. seeda

seeda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede isabet olmuş...emeğinize sağlık :)

Erkekle Nasıl Delirtilir... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Admin ve Mod nasıl delirtilir?? (kesin sonuçludur)

Admin ve Mod nasıl delirtilir?? (kesin sonuçludur)

* Daha önceden açılmış bir konuyu aynen kopyalayıp yeniden açın * Konu ile ilgisi olmayan gereksiz muhabbetlere girin forum üyelerine sataşıp ortamı karıştırın * Sürekli pm atıp hal hatır sorun * Kilitlenmiş bir konunun anahtarını sorun, yoksa çilingir çağıracağım şeklinde tehdit edin * Nickinizi haftada bir değiştirmek isteyin * Arama yapmadan konu açın ve arama yaptığınıza yemin...
  2. Erkekler Nasıldır?

Erkekler Nasıldır?

Erkekler Nasildir ? Erkekler bilgisayar gibidir... Sık sık kilitlenir ve hafizasi asla yetmez. Erkekler çikolata gibidir... Erkekler kahve gibidir... iyisi seni bütün gece uyutmaz. Erkekler yildiz fali gibidir... Sana ne yapman gerektigini söyler, lakin her seferinde yanilir. Erkekler park yeri gibidir... Iyilerin hepsi kapilmistir. Erkekler kar firtinasi gibidir... Ne zaman...
  3. Dogru erkek nasıl erkektir

Dogru erkek nasıl erkektir

doğu erkekleri Erkeklerin hepsini nerdeyse çözdük artık karakter bakımından olsun yapıları bakımından olsun peki dogru erkek nasıl erkektir mutlaka dogru erkek vardır çok nadir olsada vardır :tik: Maydanozun da sapı var demeyin. Doğru erkek, karısı, sevgilisi, takıntısı, çıkıntısı olmayan erkektir. Bunu belleyin! * Size bakarken gözleri ışıl ışıl parlayan, başka kadınları...
  4. Erkekler nasıl memnun edilirrr...

Erkekler nasıl memnun edilirrr...

Eşinizin ya da sevgilinizin sizinle yeteri kadar mutlu olmadığını düşünüyorsanız onu nasıl daha fazla mutlu edeceğim diye üzülmeniz normal. Peki erkekler nasıl mutlu olur ? bir erkeği memnun etmenin yolu nereden geçer ? erkeğinizi mutlu etmenin sırları işte burada..yazımızı okuyun aranız düzelsin ! Öncelikle şunu sorgulamalıyız : erkekler kadınlardan ne ister ? Evli olan ancak eşini tam...
  5. şoklardayım nasıl bir erkek?

şoklardayım nasıl bir erkek?

kızlar çok samimi olduğum bir arkadaşım var 8 aylık evli,eşide çok dürüst iyi bir insana benziyor ailecek görüşüyoruz zaten dün arkadaşım birşey anlattı ki ağzım açık kaldı normalde azçok cinsel hayatlarımızı konuşurduk,onun eşi mesela saten gecelik meraklısıydı,eşinde saten gecelik görmeyi çok istiyordu buaraya kadar normal zevk meselesi dün arkadaşım yemek hazırlarken eşi duş alcam diye...

Sayfayı Paylaş