gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Erkekler göre kadınlara neler teslim edilmezmiş

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

şu beylere bakın hele kadınları amma hafife almışlar yahuuu sanki onlara verildide ne oldu:)
    DİREKSİYON (çarpışan arabalar dahil)
    KREDİ KARTI
    TELEVİZYON KUMandASI
    RÜYA TABİRLERİ KİTABI
    ŞİRKET HİSSELERİNİN %51'İ
    HARİTA (hedeften daha fazla uzaklaşmak istemiyorsanız)
    BUZ KIRACAĞI
    İNGİLİZ ANAHTARI
    BAŞBAKANLIK KOLTUĞU
    KOZ
    TELEFON
    PUSULA (klavuzu karga olanın…)
    KALEM
    İNİSİYATİF
    HESAP MAKİNESİ (kullanacaklarını pek sanmıyoruz)
    UÇURTMA (ya tele takarlar ya yere çakarlar)
    AYNA
    NARGİLE ("Tankut bunu üflüyo muydum,yoksa çekiyo muydum" ?!!?!)
    PİPO
    AHMET ALTAN KİTAPLARI
    ÇEKİRDEK
    BİLARDO ISTAKASI
    FALA HAZIR KAHVE FİNCANI
    OLTA (Allah muhafaza)
    BULMACA KİTABI (hem cevabı bulamazlar hem de bulcam diye inat ederler)
    çok biyilorlarr:sinir:

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Erkekler göre kadınlara neler teslim edilmezmiş
    bencede cok biliyorlar

Erkekler göre kadınlara neler teslim edilmezmiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burçlara Göre Kadınlar ve Erkekler

Burçlara Göre Kadınlar ve Erkekler

YENGEÇ ERKEK: SEVDİĞİ KADINA BAĞLANIR VE ONU BİR KEZ KISKAÇLARINA ALDIMI, ÖMÜR BOYU BIRAKMAK İSTEMEZ. Son derece duygusal hassas ve yumuşaktır. Zaman zaman huysuz ve müthiş kıskanç olurlar. Gönül almayı çok iyi bilirler. Annelerine çok düşkündürler. Evine bağlı, güvenilir, şefkatli, anlayışlı, neşeli bir kadın onu mutlu edebilir. Mükemmel bir babadırlar. Suyu, denizi, içkiyi çok severler....
  2. Cikma teklifi kabul edilmezse ne yapar erkekler

Cikma teklifi kabul edilmezse ne yapar erkekler

reddedilen erkek ne yapar 1. ben acilarin cocuguyum modeli -meltem benimle cikar misin? -hayir salak -tamam meltem simdi git ve beni yanlizligim ile yanliz birak 2. kivrak modeli - meltem benimle cikar misin, misal iki biletim var ateslerin dansi'na? - hayir salak - aa simdi hatirladim, hülya'ya soz vermistim... oteki sefere insallah... 3. tehdit eden modeli - meltem benimle cikar...
  3. Erkekler kadınları neden anlamıyor?

Erkekler kadınları neden anlamıyor?

Kadınlar sık sık erkeklerin kendilerini dinlememesinden yakınır. Ancak erkeklerin artık bilimsel bir mazereti var... İngiltere`deki Sheffield Üniversitesi`nde yapılan ve The Daily Mail gazetesinde yer alan çalışma, erkeklerin kadınları neden anlamadığını ortaya koydu. Araştırmaya göre kadınların sesi, erkeklere fazla komplike geliyor. Bunun en önemli nedeni erkek beyninden kaynaklanıyor....
  4. Erkekler Kadınlara Neden Bağlanır.

Erkekler Kadınlara Neden Bağlanır.

İlişkilerde çoğu zamanlar iletişimde kopukluklar yaşanır.Anlamak ve anlatmakta gittikçe zorlaşır,bu yüzden istenmeyen sebebler ortaya çıkar.Öncelikle karşı tarafı anlamaya çalışmak gerekir.Doğru adımlar atılarak ihtiyacınız olan sevgiyi kazanabilirsiniz. Erkeğiniz sizi neden sevmeli ve neden bağlanmalı? Sevgisini göstermiyorsa şüpheler oluşur. Bir çok kişiye sorulsa “beni sevse anlardım”...
  5. Kadınlar erkeklerden neleri saklar ?

Kadınlar erkeklerden neleri saklar ?

Çenesi hiç kapanmayan biz kadınlar ne de çok sır saklarmışız şaştım da kaldım vallahi :)) Bayanların bazı alışkanlıkları o derece muamma ki bazen kendilerine bile bunu niçin yaptıklarını açıklayamıyorlar. Erkeklerin Bayanların anlamamalarına şaşmamalı, evet bazen erkek cinsi de inanılmaz derece düz düşünebiliyor, ama problem konusu da bu kadar çetrefilli olunca gerçekten hallerine biraz...

Sayfayı Paylaş