Erkekler İçin Çok Şık Atkı Modeli ve Yapılışı | Melekler Mekanı FORUM - 01 Ekim 2016

Erkekler İçin Çok Şık Atkı Modeli ve Yapılışı

Konu, 'Örgü Atki ve Eldiven Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.178
    Ödül Puanları:
    113
    atkı modelleri ve yapılışları erkek atkı örnekleri ve yapılışları
    Sevdiğiniz erkeğe kendi ellerinizle ördüğünüz atkıyı hediye edip hem ona jest yapmak hemde soğuk havalarda onu hastalıklara karşı yaptığınız atkıyla korumak istermesiniz?O halde erkekler için çok şık atkı modelimiz ve modelimizin açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyorum.

[​IMG] 1. İşlem : Örneğin şişe 100 ilmek atarak başlayalım.

2. İşlem : Örneğin erkek atkısının boyunun 1,5 metre olmasını istiyoruz. Şişteki 100 ilmeği düz örgü örerek başlayalım. Arkadan hep haroşo örülecek. Önden hep düz örgü. Böyel 1,5 metreye kadar örelim.

3. İşlem. Erkek atkımızı ödük ve bitti. Atkımızın genişliği baya oldu. Şimdi sıra geldi bunun için nasıl bir örgü tekniği uygulayacağımıza. Atkımızın boyu 1,5 metre , eni de diyelim yarım metre olsun.

4. İşlem : Ördüğümüz atkıyı haroşo kısmını çevirerek yanlarından yukarıya kadar aynı renk iplikle dikelim. Bir kenarınıda dikelim. Diğer kenarı açık kalsın ve oradan atkımızın yüz kısmını çevirelim. Yalnızca kullanılacak iplik biraz ince olsun. Çünkü ikiye katladığımız için atkımız çok kalın olabilir.

5. İşlem : Atkımızın yüz kısmını çevirdik. Ve bu dikilmeyi bekleyen kenarıda dışarıdan çok belli etmeden dikkatlice dikelim.

6. İşlem : Erkek atkılarında genellikle pek püskül tercih edilmez. Ama çocuklarınıza örnek istiyorsanız atkınıza püskül uygulayabilirsiniz.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    688
    Ödül Puanları:
    113
    ya benim eşime bere sözüm var ama nasıl yapacam onu da bilmiyom atkı kolay ama bere nasıl yapılıyor ki

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.178
    Ödül Puanları:
    113
    Beni izlemeye devam et cicim en kısa zamanda erkek beresi ve yapılışını paylaşacam mucux:D:D

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    688
    Ödül Puanları:
    113
    bekliyorum sabırsızlıkla :D:D

Erkekler İçin Çok Şık Atkı Modeli ve Yapılışı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bu atkı ve bere modelleri çok şık

atkı çeşitleri Eveeet soğuk günler geldi ha ne dersiniz meleklerim, şimdi sizlere atkı bere modellerini veriyoruz. Nasıl ısındınız bile değil mi ? :D
  2. Çok şık bayan süveter modeli ve yapılışı

süveter modelleri ve yapılışları bayan süveter modelleri bayan ve yapılışları örgü Sizlere oldukça şık bayan süveter modelini ve yapılışını veriyorum.Hadi bakalım hamarat hanımlar iş başına havalar serinlemeden önce bu şık süveterimizi bitirip çevremize hava atalım:D 5 numaralı şiş kullanılarak örülmüştür. ARKA : Siyah iple 86 ilmekle örgüye başlanır ve 7 sıra haroşa örülür. Daha sonra 40 cm...
  3. Erkek Atkı Modelleri ve Yapılışı

atkı modelleri ve yapılışları erkek atkı modelleri erkek ve yapılışı yapılışları örnekleri Kızlar biliyosunuz ki sevgililer günü yaklaşıyo.Eşime arkadaşıma vs ne alcam diye düşünüyosanız işte size tarfiyle birlikte süper fikir.Hem el emeği olması partnerinizin daha çok hoşuna gider.Sizindehoşunuza gittiyse bu fikir, hadi kızlar iş başına... Örnek 30 ilmek üzerine kuruluyor.Ama ben 2...
  4. Çok Şık Erkek Kazak Modeli ve Yapılışı

kazak modelleri ve yapılışları erkek kazak modelleri ve yapılışları erkek süveter Eşiniz yada sevdiğinize kendi el emeğinizle ördüğünüz kazağı hediye edip onun kalbini bir kez daha fethetmek istermisiniz?Oldukça şık ve kullanışlı erkek kazak modelini ve modelimizin yapılışını sizlerle paylaşıyorum. Arka : 106 ilmek başlanacak. 2 düz 2 ters lastik olarak 6 cm örüldükten sonra lastik üstünde...
  5. Çok Şık Marul Atkı Modeli Ve Yapılışı...

Marul Atkı Modeli Ve Yapılışı Marul Atkı Nasıl Yapılır Kış geliyor peki hazırlığınızı yaptınız mı? İşte size çok hoş bir atkı modeli ve yapılışı...İşte marul atkı nasıl yapılır ayrıntılı olarak size sunuyoruz...Haydi hanımlar coluk cocuk ev ahalisine birer tane yapın... Malzemeler Bir yumak Angora renk:3471 Bir yumak Angora renk:5090 Tığ Sıfır numara(0) Cetvel 30 cm....

Sayfayı Paylaş