gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Erkekler neden oyun oynamayı sever???

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Erkekler neden oyun oynamayı sever [​IMG] Erkekler neden bilgisayar oyunlarını bu kadar çok seviyorlar hiç düşündünüz mü? İşte cevabı...

Erkeklerin bilgisayar oyunlarını bu kadar çok sevmesinin nedeninin erkeklerde yerleşmiş olan yenme içgüdüsü olduğu belirtildi.
    Telegraph'ın haberine göre, yapılan araştırmalar, erkekler bilgisayar oyunları oynarken beyinlerindeki bağımlılık ve yenme duyguları aktif hale geliyor. Ne kadar çok rakibi alt ederlerse ve ne kadar çok puan alırlarsa, beyinlerindeki bu bölge o kadar aktif hale geliyor.
    Bunun aksine, bayanların beyni bilgisayar oyunları tarafından daha az aktif hale geliyor.
    Araştırmacılar, yaptıkları çalışma hakkında şunları söyledi: "Bu tarz cinsiyet farklılıkları, erkeklerin neden kadınlardan çok bilgisayar oyunu bağımlısı olduğunu açıklamamıza yardım ediyor. Erkeklerde egemen olma ve hükmetme gibi içgüdülerin daha fazla olduğunu söylememize gerek yok. Tarihteki tüm hükümdarlar ve tiranlar erkekti."

2. kızıl melek

kızıl melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iliginç :) ama bir o kadarda doğru bir yaklaşım :D

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    desene abimler bunun için kalkmıyo pcnin başından:D

4. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
Erkekler neden oyun oynamayı sever??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkekleri neden severiz?

erkekleri neden severiz?

neden severiz 1. Omuzları ergonomiktir. 2. Ne kadar gereksiz detaylar içerirse içersin, anlattığımız her şeyi dinlerler. 3.İltifat edip güzel ve akıllı hissetmemizi sağlarlar. 4.Peşimizden koşturup özgüvenimizi arttırırlar. 5.Traş olduklarında yanakları yumuşacık olur. 6.Hesabı ödemek için istekli olular. 7.Büyüyünce bize bakma hayalleri kurarlar. 8.Çiçek alırlar. 9.Her...
  2. Erkeklerin neden oyun oynamayı sevdiği ortaya çıktı

Erkeklerin neden oyun oynamayı sevdiği ortaya çıktı

erkeklerin en sevdiği oyunlar Erkeklerin neden oyun oynamayı sevdiği ortaya çıktı Yeni yapılan bir araştırmaya göre; oyun oynarken, erkeklerin beyinlerindeki ödül ve bağımlılık duygularıyla ilgili bölümlerinin kadınlarınkinden daha çok aktif hale geldiği belirlendi. Genelde erkeklerin video oyunlarını oynamaktan daha çok hoşlandıkları görülür. Yeni yapılan bir araştırmaya gore; oyun...
  3. Erkek severse ne yaparmis...?

Erkek severse ne yaparmis...?

Yani ben coguna katilmiyorum :zuha: Erkek severse katiksiz sever Erkek severse delikanli gibi sever Erkek severse sinir tanimaz Erkek severse çapkinlik yapmaz Erkek severse kirmaz Erkek severse aglar Erkek severse aglatmaz Erkek severse seffaf sever Erkek severse yalan olmaz Erkek severse incitmez Erkek severse para harcar Erkek severse yaratir Erkek severse arastirir Erkek...
  4. Neden Güldüren Erkekleri Severiz?

Neden Güldüren Erkekleri Severiz?

Kadınlar neden güldüren erkekleri sever? İngiliz bilim adamları tarafından yapılan yeni bir araştırmaya göre kadınlar kendini güldüren erkeklerin daha zeki olduğunu düşünüyor. İnsanlık tarihi boyunca kadınlar hep zeki erkeğin peşinden koşmuştur. Bunun kanıtı da mizah anlayışında aramışlardır. Çünkü kadınlar yerinde espri yapabilen ve güldürmeyi başarabilen erkeklerin zeki olduğunu...
  5. erkekler neden beyaz ten sever....

erkekler neden beyaz ten sever....

yokk bu erkekleri anlıyorum arada ama bazende anlayamıyorum bakın şimdi de erkeklerin beyaz ten düşkünlüğü ortaya cıkmış he bana soracak olursanız kesinlikle dogru .... Erkekler neden beyaz tenli kadın sever? Kadınlar koyu tenli erkekleri; erkeklerse beyaz tenli kadınları çekici buluyor. Peki ama neden? Toronto Üniversitesi'nde yapılan bir araştırmaya göre kadınlar koyu tenli...

Sayfayı Paylaş