gebe
  1. PEmBeLİ_PiSİ

PEmBeLİ_PiSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Erkekler ve Evlilik:)

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında PEmBeLİ_PiSİ tarafından paylaşıldı.

DUGUNDEN ONCE ERKEK: ELBETTE, BEN ARTIK DURAMIYORUM!
    KADIN: GIDEYIM MI?
    ERKEK: HAYIR, AKLINDAN BILE GECIRME
    KADIN: BENI SEVIYORMUSUN?
    ERKEK: ELBETTE
    KADIN: BENI HIC ALDATTIN MI?
    ERKEK: HAYIR, BOYLE BIr ŞEY NASIL AKLINA GELEBILIR?
    KADIN: BENI OPUCEKMISIN?
    ERKEK: EVET
    KADIN: BENI DOVUCEKMISIN ?
    ERKEK: HIC BIR ZAMAN
    KADIN: SANA INANA BILIRMIYIM?
    DUGUNDEN SONRA ASAGIDAN YUKARIYA OKUYUN.

2. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Erkekler ve Evlilik:)
    yaa çok güzel yaaa emeğine sağlık arkadaşım

Erkekler ve Evlilik:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Genç Kızların ve Erkeklerin Evlilik Algıları

Genç Kızların ve Erkeklerin Evlilik Algıları

Genç Kızların ve Erkeklerin Evlilik Algıları Geleneksel aile eğitiminde özellikle kız çocukları iyi bir anne ve iyi bir eş olmaya göre hazırlanır. Bu, evlilik bağlarını güçlendirici bir yaklaşımdır. Aileler bu şekilde davranarak kız çocuklarına bağımlılık eğitimi verirler. Böylece babaya bağımlılıktan, eşe bağımlı olmaya doğru bir gidiş ortaya çıkar. Fakat kadın açısından bireyselleşme...
  2. Kadin-Erkek ve Evlilik

Kadin-Erkek ve Evlilik

en çok boşanan burç en çok boşanan burçlar Devlet İstatistik Enstitüsü tarafından 2006 yılında yapılan Evlilik araştırması, kadınların ve erkeklerin evlenecekleri kişinin hangi özelliklere sahip olması gerektiği sorusuna açıklık getiriyor. Buna göre evlilik yaşı 18-24 aralığında değişirken, bireyler evlilik kararını hala ailelerinin onayıyla yapıyor. Evlenme yaşı 18-24 DİE verilerine göre...
  3. Evlenip Boşanmış Erkekle Evlilik

Evlenip Boşanmış Erkekle Evlilik

boşanmış erkekle evlenmek dul erkekle evlenmek evlenmiş boşanmış erkek bir ilişki Basindan evlilik geçmis bir erkek, yani "ikinci el bir erkek" ile beraber olmak kafanizi mi kurcaliyor? Basarisizlikla sonuçlanan iliskisinin dezavantajlari, hatalardan alinan dersler ve tabii tecrübenin avantajlari da var. Iste arti ve eksileriyle ikinci el erkekle iliski geleceginiz. Basindan...
  4. evlilik sonrası erkeğin evrimi

evlilik sonrası erkeğin evrimi

EVLİLİK SONRASI ERKEĞİN EVRİMİ 6. HAFTA DA 6. AY DA 6. YIL DA Seni seviyorum Tabii ki, seni seviyorum Seni sevmesem çoktan çeker giderdim Aşkım, ben geldim Selam! Annen ne yemek yapmış? Zahmet etme, ben açarım Ben açayım mi kapıyı? Yahu su kapıya baksanıza! Sevgilim, Ayşe telefonda Seni arıyorlar Telefoooon! Zor bir çocukluk geçirmişsin Senin anan da cins ha Ulan tam da anana çekmişsin...
  5. Erkeklerin evlilikten neden korkar...

Erkeklerin evlilikten neden korkar...

Erkekler evlilikten neden korkar... Evlilik korkusu Her zaman çok cesur olmakla övünen erkekleri, evlilik deyince korkudan tir tir titreten ne olabilir? Çok basit... Erkekler sorumlulukların ilişkiyi bozacağını düşünüyor! Erkek için evlilik bilgiye dayalı bir tahminler dizisidir. Öte yandan , hepsi olmasa da bazı kadınlar için ise hayat sezgiden ibarettir. Durumun erkekler için...

Sayfayı Paylaş