erkekleri aşık etmenin yolları..

sahtedüşler

Yeni Üye
Üye
erkekleri aşık etmenin yolları..
bir erkeği kendine aşık etmenin yolları erkekleri aşık etmenin yolları bir erkeği elde birini kendine bi
:tasu:yastık savaşıHAHAHAH

Son düzenleme:
aslı

bence cok sacma basta elde etmek gerekiyor cünkü seni arkadasının askı olarak görüyor benim derdim bu beni arkadasının askı görüyor ama hoslanıyorum iste...

Kusura Bakmayın ama verdiğiniz tanım tam bir Kro erkek tanımı Olmuş .
Çevrem Oldukça Geniştir , Sizin verdiğiniz Kız tanımı bir erkek arkadaşıma biri bir gün davransa bir daha yüzünü göremez :)

Sıkılmadan bir kaç Şeyi yazacağım Yanlış düşünenlerin düşüncelerini tazelemek amacaıyla

Öncelikle , Sokakta Yetişen büyüyen erkek Profiline Bakalım ,

Geneli Kurnazdır, (Göç,2,3senedir şehre gelmişse ayrı) 15 16 yılını aynı Şehirde geçirmiş her erkek iddaa Ediyorum büyük bir kurnazdır !

Sizin Yukarıda anlattığınız O şeyler Ona sizi değil , Şunu düşündürür
Bu Kız malmı ?
Hemcinslerim Kusuruma Bakmasın ama Kurnazlık Konusunda Sokakta yetişen bir erkek bir kadından 5 gömlek üstündür .

belli bir yaşa kadar bir kadının yapacağı şeyler sınırlıdır , bunu herkez bilir. erkeğin böyle bir problemi olmaz.

Kısacası Sağlam bir erkek kadını arka cebinde taşıyabilir. ( Tartışmaya Açığım )

Gelelim Erkekte içki Muhabbeti ,

Çoğu kadın erkek içki içmeyi bilmiyor aptal aptal muabbetler dönüyor vs der.
Buda Sokakta Yetişmiş bir erkek için farklıdır
Çoğusu Şunu der, sen evde Kurabiye pişirmeyi öğrenirken , ben Çiftli yapıodm.
Doğruda Söyler. Bu tip ortamlarda erkeklerin Çoğu Dahi gibi Konuşur , ve ortam içinde hep tetikte bekleme havası olduğu için kurnazlık yine başroldür.
Bu gibi aşamalardan geçmiş bir erkeğin aklı normal bir erkeğe veya bayana göre 5 kat hızlı Çalışır , Yukarıdakileri üstünde uygulamaya kalksarsanız Mısırını alır sizi keyifli izler .

Gelelim Bu tip erkeklerin genel bakış Açısına ,

Düşülenin Aksine bir mühendiste olabilirler bir doktorda . Çok yakışıklıda olabilirler , yada tipsizde.
Sabıkası kabarık olanda vardır , hiç olmayıp bir çok pis iş içine bulaşanda.
Hayatı Hep koşturmaca ve zeka oyunlarıyla geçen bir Erkek tiplemesine karşı kimse Kusura bakmasın ama Yukarıdaki gibi düşünen Kızların zeka kapasiteleri yetmez ve Maymun olurlar elinde.

Bir Çoğu diyecek ne işimiz var bizim onlarla , Onlar Her yerde belki yan komşun belki gittiğin doktorun bunu bilemez kimse. Ayrıca yukarıdaki gibi erkeği salak modelinde gören herkez , salaklarla avunduğu için en büyük salaklığı yaptığını Unutmasın :)

Kısacas anlatmaya Çalıştığım Şey , hafife alınmayacak Çok erkek var , cins lerin savaşı haline getirmeyelim işi , bir üni mezunu erkek veya kızdan hiç okumamış , ama dediğim gibi yetişmiş bir erkek daha çok şey görüp geçirmiştir ve ezilmez. kelime daarcıkları o kadar gelişmiştirki avukatmı bu dersiniz :) neyse keyifli forumlar

Ufak bi problemim var ama acil yardımmm

Değişik bi şekilde tanıştık sevdiğim çocukla,başta arkadaştık ama kurda yapıyoduk birbimize farklı illerde yaşıyoruz değişik bi öğrenci buluşmasıyla tanıştık daha sonra internet üzerinde görüşmeye başladık.ve zamanla ben hoşlanmaya başladım.orada bambaşka bi hayatı var.ama benimlede bi hayatı var yani sevdiğini söyleyip herşeyin çok erken olduğunu bana kıymak istemediğini söylüyor.oldukçada çapkın,oğlak burcu kendisi..bEN HER NE KADAR TAKMAMAYA ÇALIŞSMAD ÇIKMIYOR AKLIMDAn.Yanında olsadım herşeyin bambaşka olacağını söylüyor bende öyle düşünüyorum mesefa her zaman ürkütmüştür.Ve ben 15 gün sonra yaşadığı yere gidiceğim elbetteki onuda görücem belkide çokça vakit geçiricez onu kendime biraz da olsa bağlıyabilmem için ne yapmalıyım vede içimi rahat bırakıp uygun bi ortamı bulduğumda ufak bi buse bırakmalı mıyı dudağına?? yardımm

esmer melek

bence sen değil de o sana bir buse kondursa daha da farklı bir kalıcılık ortaya çıkar hem ilk adımı sen attığın zaman o seni başka kızlar gibi algılayabilir...onun için bırak da ilk adımı o atsın!!!

çok kolay

sevdiğiniz kişi adam akıllı biriyse;
kıyafet konusunda yapmanız gereken şey zor değil. onun sevdiği renkleri tercih edip biraz sportif giyineceksiniz
yakantopda usta olun
sivilcelerden kurtulun
mallık yapmayın
okulda dersleriniz çok iyi olsun ve etek giyiliyorsa boyu normal olucak sadece çorap siyah olucak başka kural yok
bide dişler beyaz ve sıralı olucak hafif parlatıcı sürülcek bıyık olmıycak

uçuk kaçıksa;
apaçık giyinilcek
gizemli ve seksi oluncak başka kural yok

ya okulda sevdiğim kişi hep bnim etrafımda dolanıyor bana çarpıyo falan ama yanında bi tnede arkadaşı var onunla birlikte dolaşıyo hep etrafımda acaba hangisi bni seviyo.. nasıl anlayabilirm??

1 senedir biriyle çıkıyorum ama çok değişti eskiden o benim peşimden koşuyodu şimdi de ben :'( beni aldattığını düşünüyorum ne yapmam lazım

esmerimmmmm

ben birinden hoşlanıyorum hatta öpüşüyoruz ama o beni sevmiyo napiyim acil yardim lutfeeennnnnnnnnnnnnn.

Geri