Erkeklerin asla düzeltemediği 7 hata!!!!

yani genellikle bunlarda var ama başka kızlara bakmasını çekemem dayanamam baktığı kıza dalarım.

Selam, ben bir erkegim bunu bastan bildireyim,yukarda yazilarin büyük bir kismina katiliyorum, tabi burada kadinlar icin en ilginc ve en önemli konu sudur, Neden Ben yanindayken dahi baska Kadinlara bakiyor. Bunu ben size söyle cevap vereyim,
Yazi da da belirtildigi gibi yaratilis farkligi vardir, Doganin bir kanunu vardir bunu degistirmeye kimsenin gücü yetmez. Suna katliyorum Her erkek baska kadina bakar bu yapmiyorum diyen erkek de yalan söylüyordur veya en azindan kendini kadinlarin istedigi sekilde görüntü sergiliyordur. Simdi Ben erkek olarak bir erkegin kadinlara bakisindaki duygulari bildirmek istiyorum.
Bakislarin nedenleri ve farli bakislari vardir. Mesela bi güzel bayan gecer o an cinsel hormonlari istekleri artar ama bunu o kadinla deyil kendi esinle yasamak ister. Burada su önemli Cinselligi seven kadin lar erkeginden cinsellikde iyi olmasini istiyorsa erkegi kisitlamamasi lazim O anda kadin eger derse ki neden bakiyorsun ve ya adami bozarsa o erkek günden güne sizden sogar ve ayrilik kapinin esigindedir, Simdi diyeceksiniz ki böyle bir Adam la asla beraber olmam olamam felan felan.. Dikkatinize baska bir Erkek yok, Her erkek bakiyor eger böyle bir durumdan rahatsiz oluyorsaniz ki o halde size önerim erkek le beraberlik deyil es cinsle beraberlik yasayin ( belki biraz sert oldu ama sonuc böyle). Sunu Iyi bilin Bayanlar hic bir erkek sevdigi kadin i baska kadinla degismez, ama bu yinede bakmaya engel olmaz. bagzen bir bayan a bakar onda bir özellik görür mesela güzel bir sac modeli, simdi erkek o andan ne düsünür, esime de bu model gider bunu esim le de yapalim diye ic dünyasinda bir düsünce ye dalabilir. Bu böyledir. veya bir elbisesi cekici olur erkek de bakar, o esnada esine e böyle bir elbise almayi düsünür, Yani bakin bu Erkeklerin baska kadinlara bakmasini cok büyütmeyin, eger büyütürseniz bosanma veya ayrilma baslar, Ikinci bir evlilik vaya bir Es yie erkek özelligine sahip, degisen ne olacak??? Benim bir Sevgilim vardi malesef baska nedenlerle ayrildik, ama o Kadin i halen seviyorum ve unutamiyorum neden mi dersiniz??? O kadin la beraberken gözüm bir baska kadin a kayinca bana gülüyordu ve benle sakalasiyordu yine kafan gitti diye saka yapiyordu, elestirme diye bir sey yokdu, bende cok kadinlara bakiyorum bu dogru ama hic bir zaman da Ayrildigin esimle beraberken onu aldatmadim ve duygu hic gecmedi. Simdi bir bayanla beraberim gözleri beni takip ediyor, ben nereye baksam oda oraya bakiyor ve disari cikdigimizda benimle kavga ediyor, sen su kadin bakdin sen bu kadin a bakdin diye, bagzen yaniliyor gercekden bakmiyorum ve ya hic kadin i dahi görmedigim anlar oluyor , yine de benimle kavga ediyor, ben bu durumda gittikce kicik olmaya basladim ve artik ayrilmayi bile düsünüyorum ayrilacam da. Ama sunu da deyim, ben hic aldatmadim ve öyle bir düsüncem de yokdu. Ama böyle herdefasinda da suclanip durmak günü berbat ediyor, tabi bayanlara saygim var bunu da söyleyim,, belki rahatsiz oluyorsunuz, ama inanin ki baska kadin a bakan erkek sandiginiz gibi sizi begecmiyor veya sizi kücük görüyor deyil, size tavsiyem kavgasiz bir sekilde saka yaparcasina biraz böyle yanasiniz bakiniz ne kadar daha güzell günleriniz gececek.. Bayanlar erkekleri hep suclamayi severler, erkekler söyle erkekler böyle diye, bu kelimeleri esinizin yaninda kullanmayin, kullandikca size olan sevgisi azaliyor ve inanin ki cok sürmez biter ve ayrilik baslar, sonucda erkek da bir yaratik ve onunda elinde olmayan bir özellikleri vardir. Sunu da bilin Baskasina bakmayan erkekler sadece söylemesi ayip ama söyleyim ya hadimdir yada es cinseldir, diyer tarifi yok, sizde esinizi hergün bozarsaniz suclarsaniz ve insanda size uyup kimseye bakmayim diye kendine dikkat ederse ondan cinsellik fazla beklemeyin cünki heycan lanma özelligini elinden almis oluyorsunuz ki buda iste erkekligin yan tesiri. madalyanin iki yönü var bunu unutmayin. Bayanlar sunu hic düsünmedinizmi, ya cekici giyinmeyi seversiniz güzel güzel süslenirsiniz ondan sonra da erkekler bana bakiyor diye sikayet edersiniz?? ya benim mi sucum güzel e bakmak, sizde güzel güzel giyinip cekici olmayin bizde bakmayalim? siz yine de güzel ve cekici giyinin biz erkeklerde sizleri görünce keyfimiz yerine gelsin ki biraz gözümüz bayram etsin, bu arada da esimiz le de yine güzel gecinmeyi biliriz se severizde, ama aldatmayiz... Umarim birkac seyler size yararli olur, selamalr

bız boyleyız ıste cok ta sevıyorum falan demekten gerı kalmıyoruz saman kafalar kıymet bılse anlasalar barı sankı baktıgı karıdakı yerler sende yok azgınlık baska bısy dgl bunlrın yaptgı

Geri